Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Slaptos valandos

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 17,92 €
Kaina su kodu: 12,90 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-11 Aušra

Įtraukia nuo pirmų puslapių. Puikus Deverilų sagos tęsinys.


2024-04-30 17.919 InStock
Į krepšelį 12,90 € -28% su kodu
PATOGU

Knygos "Slaptos valandos" aprašymas

Epinių romanų autorė Santa Montefiore vėl skaitytojus įtraukia į nepakartojamą šeimos sagą. „Slaptos valandos“ turi sąsajų su garsiąją Deverilų šeimos serija, tačiau ją galima skaityti ir kaip visiškai atskirą istoriją.

Aretusa visada buvo sunkiai įveikiama ir puikiai žinanti savo gyvenimo kryptį. Net ir mirusi ji nerimsta ir šeimai palieka netikėtus nurodymus. Aretusa nenori būti palaidota turtingoje Amerikos Rytų pakrantėje, kurioje ji ir velionis jos vyras užaugino du savo vaikus. Moteris nurodo, kad jos pelenai turi būti išbarstyti atokiame Airijos kaime, ant kalvų, iš kurių atsiveria nepakartojamo grožio jūros vaizdai.

Aretusos nebėra ir niekas negali papasakoti jos istorijos. Moteris savo dukrai Fajai pasakojo tik tai, kad užaugo neturtingoje žemdirbių šeimoje ir paliko Airiją ieškodama geresnio gyvenimo Amerikoje. Kaip ir daugelis to meto airių.

Bet kas gi buvo jos šeima Airijoje ir kur jie dabar? Ar liko gyvų giminaičių? Kokia buvo tikroji priežastis, lėmusi tai, kad mama nuo jų nusisuko? O kas yra paslaptingasis Aretusos testamente įvardintas asmuo? Klausimų daug ir Fajai teks rasti į juos atsakymus.

Pati Faja jaučiasi netekusi savo gyvenimo dalies. Ji visada darė tai, ko tikisi kiti. Iš pradžių kaip dukra, po to kaip mama ir žmona. Išgirdusi mamos testamentą, Faja nusprendžia išsiaiškinti savo tikrąsias šaknis. Palikusi savo vyrą ir vaikus, ji keliauja į vaizdingą Airijos kaimą, pasiryžusi įvykdyti paskutinį savo motinos norą ir išsiaiškinti primygtinio reikalavimo amžino poilsio atgulti šiame tolimame krašte priežastį.

Knygoje „Slaptos valandos“ jauna moteris ne tik išsiaiškins savo šeimos paslaptis, bet suras ir savo giliai paslėptas svajones. Autorė, kaip ir visada, nenuvilia skaitytojų sukurdama nepakartojamą istorinę pietrytinės Airijos bendruomenės aplinką ir įdomius veikėjus.

Santa Montefiore – britų autorė, kuri dar mokyklos laikais džiugino drauges nepakartojamomis meilės istorijomis. Keletą jų net pasiūlė leidėjams, kurie negailėjo gražių žodžių, bet išleisti pasakojimų nesutiko. Metus praleidusi Argentinoje ji įsimylėjo šią šalį, o ši autorės meilė atsispindi pirmuose jos romanuose. Debiutinė knyga pasirodė 2001-ais metais. Nuo tada Santa Montefiore pelnė pasaulinę šlovę ir nuolat atsiduria bestselerių sąrašuose.

Iš anglų kalbos vertė Rita Kaminskaitė


  • Autorius: Santa Montefiore
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090142103

Kiti taip pat domėjosi


2021-01-11

Įtraukia nuo pirmų puslapių. Puikus Deverilų sagos tęsinys.

Parašykite atsiliepimą apie "Slaptos valandos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Slaptos valandos", Santa Montefiore. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Santa Montefiore su knyga "Slaptos valandos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Slaptos valandos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Santa Montefiore. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Slaptos valandos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Slaptos valandos" perkama kartu