0

Slemas Lietuvoje (+videodiskas)

  • Nuolaida knygai -62%
Internetu: 4,19 €
Knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 6.60 € (62%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Slemas Lietuvoje (+videodiskas)

  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786094270635

2020-04-30 4.19 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Slam poezija – vienas iš įdomiausių, naujausių ir gyvybingiausių šiuolaikinių literatūrinių reiškinių Lietuvoje, tikras šiuolaikinis literatūrinis avangardas. Slam – tai poetinės improvizacijos menas, jo kūrėjai – poezijos atlikėjai nevengiantys literatūrinės subversijos, aštrios socialinės tematikos.


Slam judėjimas prasidėjo vos prieš keletą metų, o šiandien Vilniuje Slam poezijos skaitymai-konkursai vyksta ko ne kiekvieną savaitę. Slam judėjimas įgyja tarptautinę dimensiją – skaitymus pradėjo lankyti svečiai iš užsienio Pvz. – Amerikietis Bob (kas jis toks).


Slamas turi jau savo istoriją, chronologiją, savo žvaigždes. Taigi laikas šį poetinės improvizacijos meną atspindėti leidiniu, apimančiu jo istoriją, chronologiją, jo estetiką, bei įdomiausius pavyzdžius, kurie būtų nufilmuoti, nufotografuoti. Taip pat leidinyje būtų pateikti įdomiausių autorių tekstų pavyzdžiai.
"Ir ant scenos ima lipti dalyviai. Visi jie skirtingi: vyrai – moterys, vaikinai – merginos, įvairiausių profesijų, amžiaus, iš skirtingos kultūrinės aplinkos. Poetai – nepoetai. Rašeivos, teatralai, muzikantai... Vieni  tekstus skaito iš autorinių knygų, kiti – pirmą kartą scenoje su rankraščiais, treti – improvizuoja. Bet visi iki vieno tekstą skaito – net neskaito, o atlieka, – išskirtinai ir charakteringai."

 
Videodiske - Evaldo Jansono filmas "Slemas, arba deklamuojamojo žodžio menas Lietuvoje" ir kiti filmuoti slemerių pasirodymai.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu