NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 8.66 SoldOut

Knygos "Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą" aprašymas

Pedingtonas atrodė toks švarutis, kad niekaip negalėjai ant jo pykti. Kailiukas minkštas ir švelnus it šilkas, nosytė švytinti it saga, o letenos – tarsi niekad nelietusios uogienės ir kremo.


Susipažinkite! Tai meškiukas Pedingtonas, kupinas gyvenimo džiaugsmo ir gerų ketinimų. Ir pasirengęs visu tuo pasidalyti, tačiau… šiuo meškiuku reikia ir pasirūpinti! Mat atvykėliui iš Slaptingojo Peru, puikiai išauklėtam ir mandagiam, gyvenimas Londone kelia daugybę klausimų. Ar Karališkojo parko pievelę šienauja pati Karalienė? Kodėl marmeladu išsiterlioję meškinai taksi vežami už dvigubą kainą?.. Ir kaipgi galų gale sumaniai išsiropšti iš vonios, sklidinos muilino vandens?


„Tikiuosi, kad skaitydami šias šešias istorijas patirsite tokį pat džiaugsmą, kokį aš jaučiau jas rašydamas“ – sako knygos autorius įžangoje.


Džiaugsmo suteiks ir šmaikščios, įsimenančios iliustracijos, jau pamėgtos viso pasaulio vaikų.Kiekvienas, kuris įsigys knygą "Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems", prisijungs prie labdaros projekto. Dalis surinktų lėšų virs knygomis, kurios papildys skurstančių bibliotekų lentynas ir pradžiugins mažuosius skaitytojus.Iš anglų kalbos vertė Viltaras Alksnėnas

Iliustravo R. W. Alley

  • Autorius: Michael Bond
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094410390

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos prieš miegą

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą", kurį pristato Michael Bond. Siūlome ne tik išsamų "Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Michael Bond. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą" perkama kartu