⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Smegenų mityba

2022-12-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Smegenų mityba" aprašymas

Knygoje „Smegenų mityba“ rasite 50 maisto receptų atminties galiai pagerinti, stresui sumažinti ir depresijai išsklaidyti.

- Išvardyti pagrindiniai maisto produktai, gerinantys proto lavėjimo koeficientą.
- Sužinok, kaip pakrauti smegenis, ir valgyk taip, kad išlaikytum egzaminus.

Valgydami tinkamus maisto produktus, galite žymiai pagerinti smegenų veiklą ir greičiau mąstyti, turėti šviesesnę atmintį ir giedresnį požiūrį į aplinką. Knygoje "Smegenų mityba" rasite receptus pagal Oona van den Berg.

Oona van den Berg rašo apie maistą ir yra maisto produktų kūrėja. Ji yra dirbusi daugelio žurnalų redakcijose, žurnaluose „Skonis" (Taste) ir „Kosmopolitas" {Cosmopolitan) redagavo rašinius apie maistą. Paskui dvejus metus keliavo po Aziją ieškodama turgų ir norėdama susipažinti su kaimišku gyvenimu. Yra rašiusi receptus žurnalui „Stebuklingi maisto produktai" (Miracle Foods), kuriuos išleido ir leidykla „Hamlyn".

Lorraine Perretta yra mitybos konsultantė, dirba Londone. Lorena su pagyrimu baigė LeMoyne koledžą Niujorke ir tęsė mokslus Londono optimalios mitybos institute, kuriame nuo 1996 m. dirbo asistente ir dėstytoja. Yra išleidusi nemažai leidinių, tarp jų „Mada", „Gyvenk" ir „Gyvenk aktyviai".

Iš anglų kalbos vertė Marija Valienė

TURINYS

Smegenys / 7

Smegenų stimuliatoriai / 15

Smegenų išsekimas / 23

Maistas, skatinantis protinę veiklą / 35

Atminties gerintojai / 65

Streso slopikliai / 85

Kovokite su bloga nuotaika / 103

Specialiųjų terminų žodynas / 122

Rodyklė / 126

Padėkos / 128

Autorius: Lorraine Perretta

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Smegenų mityba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Receptų knygos

Lorraine Perretta, Oona van den Berg pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Smegenų mityba", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Smegenų mityba" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Smegenų mityba" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Smegenų mityba"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lorraine Perretta, Oona van den Berg tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Smegenų mityba" perkama kartu