-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Valgau be sąžinės graužimo. Antroji knyga

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-08-06

super

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 12.59 SoldOut

Knygos "Valgau be sąžinės graužimo. Antroji knyga" aprašymas

Pirmoji autorės knyga: Valgau be sąžinės graužimo

Trečdalis pasaulyje užauginto maisto taip ir nesulaukia progos būti suvalgytas. Jis atsiduria sąvartyne. Planetoje turime pakankamai maisto, kad išmaitintume 10 mlrd. žmonių, tačiau jį pasiekia toli gražu ne visi. Pagridinė to priežastis – mūsų neatsakingas vartojimas ir elgesys su nusipirktu maistu. Jo švaistymas prasideda dar ūkiuose, o baigiasi mūsų namų šiukšliadėžėse.

Užaugau laikais, kai maisto pasirinkimas buvo skurdus ir dalis jo buvo normuojama, todėl namų ūkiai buvo priversti išmokti su juo elgtis labai atsargiai ir viską skrupulingai panaudoti. Nė už ką nenorėčiau grįžti į tuos laikus – man labiau patinka toks produktų asortimentas, koks yra dabar, kai bet kuriuo metų laiku galiu nusipirkti šviežių daržovių ir vaisių. Tačiau vieną dieną susimąsčiau, kokia kaina toks maistas atkeliauja iki mano lėkštės. Tūkstančius kilometrų jis gabenamas laivais, skraidinamas lėktuvais, vežamas sunkvežimiais, kad patenkintų mano poreikius ir kad dalis jo atsidurtų sąvartyne. Aš nenorėjau prisidėti prie tų baisių skaičių ir švaistomo maisto statistikos, todėl, pakeitusi apsipirkimo įpročius, susitvarkiusi virtuvę ir pradėjusi planuoti valgiaraštį, aš ne tik tapau atsakinga vartotoja, ėmiau džiuginti namiškius naminiu maistu, bet ir gerokai apkarpiau išlaidas, skirtas maistui įsigyti. Nėra nieko blogo maistui išleisti daug pinigų, nes kokybiški produktai kainuoja, tačiau nuo šiol vadovaujuosi paprasta taisykle: ką nusipirkai, tą suvalgyk.

Esu šventai įsitikinusi, kad naminis maistas yra magiškas. Jis mums suteikia jaukumo ir laimės jausmą, pamaitina ne tik mūsų kūnus, bet ir sielas, sukelia nostalgiją ir apdovanoja sentimentalia nuotaika, suburia namiškius ir sutaiko priešus, tad klausiu jūsų – kam išmesti tokį gerą dalyką?

Knygoje „Valgau be sąžinės graužimo“ rasite ne tik patarimų, kaip pasigaminti produktų, kuriuos įprastai perkate prekybos centruose, o namų ūkiuose sumažinti maisto atliekų, bet ir receptų, kurie suburs šeimą prie bendro stalo. Tad skanių atradimų virtuvėje!

Esta Galgatavičiūtė


  • Autorius: Esta Galgatavičiūtė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090143322

Kiti taip pat domėjosi


2021-08-06

super

Parašykite atsiliepimą apie "Valgau be sąžinės graužimo. Antroji knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Receptų knygos

Esta Galgatavičiūtė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Valgau be sąžinės graužimo. Antroji knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Valgau be sąžinės graužimo. Antroji knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Valgau be sąžinės graužimo. Antroji knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Valgau be sąžinės graužimo. Antroji knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Esta Galgatavičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Valgau be sąžinės graužimo. Antroji knyga" perkama kartu