0
Smėlis
13.99 InStock

Smėlis

Internetu: 13,99 €
Knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 2.20 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Smėlis

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786090135631

13.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Romanas „Smėlis“ – tai amerikiečių rašytojo Hugh Howey, išgarsėjusio „Šachtos“ trilogija, naujausias kūrinys. Ši knyga nukels į postapokaliptinį pasaulį, kuriame išgyventi ir kovoti už save vis sunkiau.


Senasis pasaulis – palaidotas. Naujasis buvo sukurtas ant judančių smėlio kopų. Tai kaukiančių vėjų ir pragariško smėlio žemė, kurioje keturi vienos šeimos vaikai jaučiasi pasimetę ir išsibarstę.

Jų tėvas buvo smėlio naras, vienas iš nedaugelio tų geriausiųjų, kurie galėjo keliauti gilyn po dykumos smėliu ir iš ten atgabenti senojo pasaulio reliktų bei likučių, kurie padeda žmonėms išgyventi. Tačiau jų tėvo nebėra. O ir pasaulio, kuriame jie gyvena gali greitai nebelikti.


Palmeris po tėvo išvykimo visiškai pasikeitė ir jau dvylika metų jaučiasi kaip nesavas. Jo vyresnė sesuo Vika bando pabėgti nuo praeities, o jaunesnieji broliai Konoras ir Robas rizikuoja savo gyvybėmis, kad su ta praeitimi susigyventų. Jų mamai neliko nieko, tik pyktis, ji tiesiog stengiasi viską pamiršti.


Palmeris nori įrodyti, ko jis vertas ne tik savo šeimai, bet ir sau pačiam. O skurdžiame ir smėlingame jų pasaulyje tėra vienas būdas užsitarnauti pagarbą – nerti į smėlį. Ten, senojo pasaulio liekanose, galima rasti tai, ko jiems dabar reikia. Jis ryžtasi pavojingiausiai savo gyvenimo kelionei, kad pirmasis rastų miestą, apie kurį visi kalba.

Ten, po daugybe smėlio, galbūt yra raktas, atversiantis duris jų šeimos vienybei.


Tai pirmasis Hugh Howey romanas po „Šachtos“ serijos, sulaukusios daugybės skaitytojų susižavėjimo. Knygoje „Smėlis“ autorius kuria laukinį ir nevaldomą birių smėlynų pasaulį, kur žmonės bando ieškoti bent kokios atramos. Įkvėpkite prieš įeidami...


„Smėlis“ panardina į grubų postapokaliptinį pasaulį... H. Howey sukuria įtikinamą, žiaurią ateitį.“

Financial Times


„Nuostabi naujoviška ir puikiai sukurta aplinka tampa puikiu pagrindu emociškai giliai istorijai apie šeimas ir bendruomenes.“

Morning Star


Hugh Howey (g. 1975 m.) – amerikiečių rašytojas, pasaulyje labiausiai išgarsėjęs savo „Šachtos“ trilogija („Šachta“, „Pamaina“, „Dulkės“), kuri buvo išleista 40 šalių, taip pat ir Lietuvoje. Prieš tapdamas rašytoju, H. Howey buvo jachtos kapitonas, stogdengys ir garso technikas. Autorius visada turėjo dvi svajones – rašyti knygas ir apiplaukti pasaulį. Kai pirmoji tapo realybe, jis pradėjo įgyvendinti antrąją – statytis laivą. Hugh Howey ketina plaukti aplink pasaulį ir toliau rašyti.


Iš anglų kalbos vertė Rita Kaminskaitė


Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu