NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Stebuklinga Aladino lempa

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-07-20 Toma


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 1.29 SoldOut

Knygos "Stebuklinga Aladino lempa" aprašymas

Apie Aladiną europiečiai išgirdo XVIII amžiaus pradžioje prancūzų kilmės Rytų kultūrų tyrinėtojo ir vertėjo Antuano Galano (Antoine Galland) dėka. Jis pirmasis iš arabų kalbos išvertė pasakų ciklą „Tūkstantis ir viena naktis“. Daugelis ekspertų teigia, kad istoriją apie Aladiną A. Galanas sugalvojo pats, nes tokio herojaus nėra nė viename iš originalių arabų rankraščių šaltinių. Kaip ten bebūtų, Aladinas tapo vienu žinomiausių ciklo „Tūkstantis ir viena naktis“ herojų.

Knyga apie Aladino nuotykius iliustruota prancūzų dailininko Albero Robidos (Albert Robida, 1848–1926) piešiniais. A. Robida, gimęs XIX a. viduryje, buvo įvairiapusė asmenybė. Tėvai tikėjosi jį tapsiant teisininku, tačiau Alberą labiau traukė laisvoji kūryba, todėl jis pasirinko dailininko kelią. Per savo ilgą kūrybinį gyvenimą A. Robida sukūrė iliustracijas daugiau nei 200 knygų, nupiešė daugiau kaip 60 000 piešinių.
A. Robida buvo žinomas ne tik kaip dailininkas. Jis rašė romanus, pagal turinį šiek tiek panašius į Žiulio Verno (Jules Verne) kūrybą. Be to, A. Robida pasižymėjo futurologo talentu: jis išpranašavo vaizdo telefonų, televizijos, dujokaukių, dangoraižių, realybės šou atsiradimą ir dar daugelį kitų dalykų. Kai prasidėjus Pirmajam pasauliniam karui menininko pranašystės pradėjo pildytis, jis liovėsi ir kūręs, ir pranašavęs.
A. Robida istorijos tėkmėje liko žinomas tik kaip puikus savamokslis dailininkas. 12 metų jis iliustravo savo paties įkurtą žurnalą „La Caricature“. Jo piešiniai, iliustruojantys arabų pasakas, įtraukti į Europos knygų iliustracijų aukso fondą.


  • Leidėjas: Bestiary
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094562150

Kiti taip pat domėjosi


2021-07-20

Parašykite atsiliepimą apie "Stebuklinga Aladino lempa"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Stebuklinga Aladino lempa", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Stebuklinga Aladino lempa" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Stebuklinga Aladino lempa". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Stebuklinga Aladino lempa" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Stebuklinga Aladino lempa" perkama kartu