Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Stefania Jablonska: moteris dviejų amžių sandūroje

Kaina: 17,51 €
Kaina su kodu: 15,76 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-04-30 17.509 InStock
Į krepšelį 15,76 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Stefania Jablonska: moteris dviejų amžių sandūroje" aprašymas

Monografijos „Stefania Jabłońska: moteris dviejų amžių sandūroje. Gyvenimo ir kūrybos apžvalga“ tikslas – supažindinti Lietuvos visuomenę su unikalia asmenybe, gyvenusia XIX ir XX amžių sandūroje, iškilia bajoraite iš Rytų Aukštaitijos, kalbėjusia ir rašiusia tiek lenkų, tiek lietuvių kalbomis, – Stefania Drozdowska Jabłońska (1861–1936).

Knygoje „Stefania Jabłońska: moteris dviejų amžių sandūroje. Gyvenimo ir kūrybos apžvalga“, remiantis archyvine medžiaga ir egodokumentika, gilinamasi į lietuvių literatūros vertėjos ir edukacinių leidinių moksleiviams autorės, Abiejų tautų respublikos istorinės tradicijos tęsėjos biografiją, tikslinami biografiniai jos šeimos ir giminės gyvenamosios vietos, vaikų vardų faktai, aptariami Stefanios Jabłońskos išversti žymių Lietuvos autorių poetiniai darbai iš lietuvių į lenkų kalbą, nagrinėjami jos parengti edukaciniai skaitiniai ir chrestomatija moksleiviams lenkų kalba.

Knyga „Stefania Jabłońska: moteris dviejų amžių sandūroje. Gyvenimo ir kūrybos apžvalga“ skirta visiems, besidomintiems Lietuvos ir Lenkijos literatūros ir kultūros istorija, dvarų kultūra.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Stefania Jablonska: moteris dviejų amžių sandūroje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie kultūrą, filosofiją

Gabija Bankauskaitė, Nijolė Bankauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Stefania Jablonska: moteris dviejų amžių sandūroje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Stefania Jablonska: moteris dviejų amžių sandūroje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Stefania Jablonska: moteris dviejų amžių sandūroje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Stefania Jablonska: moteris dviejų amžių sandūroje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gabija Bankauskaitė, Nijolė Bankauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Stefania Jablonska: moteris dviejų amžių sandūroje" perkama kartu