Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Subtiliųjų energijų pasaulis

Kaina: 5,25 €
Kaina su kodu: 3,15 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 5.25 InStock
Į krepšelį 3,15 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos "Subtiliųjų energijų pasaulis" aprašymas

Savo knygoje "Subtiliųjų energijų pasaulis" V. Kivrinas, garsus mus supančios erdvės energetikos tyrinėtojas, parodo, kad tai, kas nuo mūsų akių paslėpta, yra realu. Jis atveria duris į dar nepažintą subtiliųjų energijų pasaulį ir iššifruoja jo pranešimus. Kiekvienas materialus daiktas turi savą energetiką - neutralią, negatyvią arba pozityvią, todėl įprasti mūsų buities daiktai labai stipriai mus veikia energetikos lygmeniu.

V. Kivrinas atskleidžia:

• Kaip apsiginti nuo daiktų – vampyrų ir nuo daiktų su įdiegta energetika;
• Kaip neprisileisti energetikos vampyro;
• Kaip gauti energinį giminės palaikymą, kaip panaikinti giminės prakeikimą ir nusiimti senmergystės karūną;
• Kaip susigyventi su įvairiomis energinėmis būtybėmis ir fantomais.

Žmogaus mintys pradėjo realizuotis dažniau, lengviau susikuria fantomai, pasaulyje pasidarė stipresni energijos srautai.
Tačiau reikia mokytis valdyti tą galią. Jeigu žmogus harmoningai įsirašo į pasaulio energetiką, jo gyvenimas pasidaro geresnis.

PRATARMĖ

Kaip dažnai mums atrodo, kad didžių atradimų epocha jau praėjo! Laivai seniai skrodžia ne tik vandenynų, bet ir oro tolius, žmonės yra išėję į kosmosą ir stengiasi ištirti kitų planetų paviršių. Ar daug bėra likę vietos paslaptims?

Daug. Žmonija yra visiškai priartėjusi prie dar vieno vandenyno - subtiliųjų energijų vandenyno ir siekia jį perprasti. Visas mūsų pasaulis - energijų laukų derinys, žmogus instinktyviai plaukia per jį stengdamasis išnaudoti trupinėlį turimų žinių. Mes gyvename erdvėje, kurios negalime aprėpti žvilgsniu, nes mūsų protas saugo mus nuo pernelyg didelio kiekio informacijos, kurios kol kas dar nepajėgiame suvokti, tačiau kuria jau stengiamės naudotis. Pirmi nedrąsūs žingsniai - gydymas mintimis, žodžiu, žmogaus ir daiktų energetika, erdvės pakeitimu. Neregimo pasaulio egzistavimas - faktas, prietaisai fiksuoja įvairias energijas, būtybes ir fantomus, yra įrodytas haliucinacijų realumas. Į klausimą: „Ar Visatoje mes vieni?", ne kartą gavome atsakymą - net mūsų planetoje esama daugelio neregimų, tačiau protingų būtybių. Atverti neregimi vartai į paralelinius pasaulius, ir mes retkarčiais po juos keliaujame nepastebėdami, kad jau peržengėme savo pasaulio ribą. Retkarčiais mūsų nepalieka dežavu jausmas, mums atrodo, kad toje vietoje jau esame buvę ir su tais žmonėmis bendravę, nors jų nepažįstame.

Kitados žmonės labiau jautė ryšį su gamta, daugiau išmanė, ką žmogus pajėgia padaryti neregimų jėgų pasaulyje, per ilgus šimtmečius buvo sukaupta vertinga patirtis, tačiau ji tiesiog be-matant išsisklaido. Kaip išsaugoti taiką arba nors neutralitetą su tomis neregimomis būtybėmis, kurios yra aplink mus ir kurias mes sukuriame patys?

Šioje knygoje aš pasistengiau surinkti ir apibendrinti visą medžiagą, nors kiek nušviečiančią nuostabius įvykius, kurie dedasi aplink mus. Drakonai, fėjos, vampyrai, kelionės į praeitį, savo likimo pakeitimas - visa tai mūsų dabartis. Pasakos - ne prasima-nymas, tai tiesiog poringės apie kitas realybes, kartais - perspėjimas, kartais - pagalba. Galbūt verta atidžiau gilintis į legendas, bylinas ir kitas „žilos senovės sakmes".

Mes gyvename šiame pasaulyje ir pamėginkime į jį truputį įsižiūrėti.

TURINYS

PRATARMĖ / 7

DAIKTŲ POVEIKIS ŽMOGUI / 9

Pasirūpinkite vaiko energetika / 12

Daiktai su „įdiegta" energetika / 17

Daiktai-vampyrai / 21

Drabužių energetika / 26

Dėvėtų drabužių žala / 30

Dėvėkite naujus drabužius! / 31

NAMŲ ENERGETIKA / 33

Tapetai-vampyrai / 35

Virtuvės reikmenų energetika / 37

Kaip laikyti indus norint išsaugoti jų energetiką / 40

Fotografijų energetika / 41

AKTYVAVIMO VIENETAI - TEIGIAMI IR NEIGIAMI / 47

Teigiami a. v / 47

Neigiami a. v / 49

ŽMOGAUS ENERGETIKA / 53

Energinis žmogaus kūnas. Aura / 60

Minties energetika / 67

ŽMONĖS-ENERGETIKOS VAMPYRAI / 71

Pririšimas / 72

Seksualiniai vampyrai / 75

Žmonės, vampyruojantys emocijų energiją / 76

GIMINĖS ENERGETIKA / 78

Giminės prakeikimo enegetika / 79

Senmergystės karūna / 82

Giminės energetikos palaikymas / 86

SENOVINĖ MAGIJA / 89

Užkalbėjimo magija / 93

Apsauginiai amuletai / 96

ENERGETIKA ATSKLEIDŽIA PRAEITIES PASLAPTIS / 101

Fantomai / 109

Istorijos apie fantomus / 113

SVEČIAI IŠ NEREGIMOJO PASAULIO / 121

Protingos būtybės / 121

Naminukas / 121

Pirtinukas / 123

Kipšienės / 124

Vandeniai / 125

Miškinis 126

Poltergeistas, triukšmą kelianti dvasia / 126

Mitinės būtybės greta mūsų 130

PABAIGOS ŽODIS / 136


  • Autorius: Vladimiras Kivrinas
  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 141
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094160011

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Subtiliųjų energijų pasaulis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Vladimiras Kivrinas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Subtiliųjų energijų pasaulis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Subtiliųjų energijų pasaulis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Subtiliųjų energijų pasaulis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Subtiliųjų energijų pasaulis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vladimiras Kivrinas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Subtiliųjų energijų pasaulis" perkama kartu