0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Subtiliųjų energijų pasaulis

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 2,89 €
Kaina knygyne: 5,79 €*
Sutaupote: 2.90 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Subtiliųjų energijų pasaulis


2021-04-30 2.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Subtiliųjų energijų pasaulis" aprašymas

Savo naujoje knygoje "Subtiliųjų energijų pasaulis" V. Kivrinas, garsus mus supančios erdvės energetikos tyrinėtojas, parodo, kad tai, kas nuo mūsų akių paslėpta, yra realu. Jis atveria duris į dar nepažintą subtiliųjų energijų pasaulį ir iššifruoja jo pranešimus. Kiekvienas materialus daiktas turi savą energetiką - neutralią, negatyvią arba pozityvią, todėl įprasti mūsų buities daiktai labai stipriai mus veikia energetikos lygmeniu.


V. Kivrinas atskleidžia:

• Kaip apsiginti nuo daiktų – vampyrų ir nuo daiktų su įdiegta energetika;

• Kaip neprisileisti energetikos vampyro;

• Kaip gauti energinį giminės palaikymą, kaip panaikinti giminės prakeikimą ir nusiimti senmergystės karūną;

• Kaip susigyventi su įvairiomis energinėmis būtybėmis ir fantomais.Žmogaus mintys pradėjo realizuotis dažniau, lengviau susikuria fantomai, pasaulyje pasidarė stipresni energijos srautai.

Tačiau reikia mokytis valdyti tą galią. Jeigu žmogus harmoningai įsirašo į pasaulio energetiką, jo gyvenimas pasidaro geresnis.

Pratarmė

PRATARMĖ

Kaip dažnai mums atrodo, kad didžių atradimų epocha jau praėjo! Laivai seniai skrodžia ne tik vandenynų, bet ir oro tolius, žmonės yra išėję į kosmosą ir stengiasi ištirti kitų planetų paviršių. Ar daug bėra likę vietos paslaptims?

Daug. Žmonija yra visiškai priartėjusi prie dar vieno vandenyno - subtiliųjų energijų vandenyno ir siekia jį perprasti. Visas mūsų pasaulis - energijų laukų derinys, žmogus instinktyviai plaukia per jį stengdamasis išnaudoti trupinėlį turimų žinių. Mes gyvename erdvėje, kurios negalime aprėpti žvilgsniu, nes mūsų protas saugo mus nuo pernelyg didelio kiekio informacijos, kurios kol kas dar nepajėgiame suvokti, tačiau kuria jau stengiamės naudotis. Pirmi nedrąsūs žingsniai - gydymas mintimis, žodžiu, žmogaus ir daiktų energetika, erdvės pakeitimu. Neregimo pasaulio egzistavimas - faktas, prietaisai fiksuoja įvairias energijas, būtybes ir fantomus, yra įrodytas haliucinacijų realumas. Į klausimą: „Ar Visatoje mes vieni?", ne kartą gavome atsakymą - net mūsų planetoje esama daugelio neregimų, tačiau protingų būtybių. Atverti neregimi vartai į paralelinius pasaulius, ir mes retkarčiais po juos keliaujame nepastebėdami, kad jau peržengėme savo pasaulio ribą. Retkarčiais mūsų nepalieka dežavu jausmas, mums atrodo, kad toje vietoje jau esame buvę ir su tais žmonėmis bendravę, nors jų nepažįstame.

Kitados žmonės labiau jautė ryšį su gamta, daugiau išmanė, ką žmogus pajėgia padaryti neregimų jėgų pasaulyje, per ilgus šimtmečius buvo sukaupta vertinga patirtis, tačiau ji tiesiog be-matant išsisklaido. Kaip išsaugoti taiką arba nors neutralitetą su tomis neregimomis būtybėmis, kurios yra aplink mus ir kurias mes sukuriame patys?

Šioje knygoje aš pasistengiau surinkti ir apibendrinti visą medžiagą, nors kiek nušviečiančią nuostabius įvykius, kurie dedasi aplink mus. Drakonai, fėjos, vampyrai, kelionės į praeitį, savo likimo pakeitimas - visa tai mūsų dabartis. Pasakos - ne prasima-nymas, tai tiesiog poringės apie kitas realybes, kartais - perspėjimas, kartais - pagalba. Galbūt verta atidžiau gilintis į legendas, bylinas ir kitas „žilos senovės sakmes".

Mes gyvename šiame pasaulyje ir pamėginkime į jį truputį įsižiūrėti.


Turinys


TURINYS


PRATARMĖ  / 7

DAIKTŲ POVEIKIS ŽMOGUI / 9

Pasirūpinkite vaiko energetika  / 12

Daiktai su „įdiegta" energetika / 17

Daiktai-vampyrai  / 21

Drabužių energetika     / 26

Dėvėtų drabužių žala / 30

Dėvėkite naujus drabužius! / 31


NAMŲ ENERGETIKA    / 33

Tapetai-vampyrai  / 35

Virtuvės reikmenų energetika    / 37

Kaip laikyti indus norint išsaugoti jų energetiką / 40

Fotografijų energetika / 41


AKTYVAVIMO VIENETAI - TEIGIAMI IR NEIGIAMI / 47

Teigiami a. v / 47

Neigiami a. v / 49


ŽMOGAUS ENERGETIKA / 53

Energinis žmogaus kūnas. Aura / 60

Minties energetika / 67


ŽMONĖS-ENERGETIKOS VAMPYRAI / 71

Pririšimas     / 72

Seksualiniai vampyrai / 75

Žmonės, vampyruojantys emocijų energiją / 76


GIMINĖS ENERGETIKA / 78

Giminės prakeikimo enegetika     / 79

Senmergystės karūna / 82

Giminės energetikos palaikymas / 86


SENOVINĖ MAGIJA / 89

Užkalbėjimo magija     / 93

Apsauginiai amuletai / 96


ENERGETIKA ATSKLEIDŽIA PRAEITIES PASLAPTIS / 101

Fantomai / 109

Istorijos apie fantomus / 113


SVEČIAI IŠ NEREGIMOJO PASAULIO / 121

Protingos būtybės  / 121

Naminukas / 121

Pirtinukas / 123

Kipšienės / 124

Vandeniai / 125

Miškinis    126

Poltergeistas, triukšmą kelianti dvasia / 126

Mitinės būtybės greta mūsų    130


PABAIGOS ŽODIS / 136

  • Autorius: Vladimiras Kivrinas
  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 141
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094160011

Parašykite atsiliepimą apie "Subtiliųjų energijų pasaulis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Subtiliųjų energijų pasaulis, kurią skaitytojams dovanoja Vladimiras Kivrinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vladimiras Kivrinas su knyga Subtiliųjų energijų pasaulis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Subtiliųjų energijų pasaulis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vladimiras Kivrinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Subtiliųjų energijų pasaulis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Subtiliųjų energijų pasaulis" perkama kartu