NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Sulaikyti žvaigždes

Kaina: 5,84 €
Kaina su kodu: 4,67 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 5.839 InStock
Į krepšelį 4,67 € -20% su kodu
PATOGU

Knygos „Sulaikyti žvaigždes“ aprašymas

„Sulaikyti žvaigždes“ – pasakojimas apie netolimos ateities visuomenę ir uždraustą meilę.

Politinė Europijos tvarka įrodė savo pranašumą – jau daugiau nei pusšimtį metų čia nevyksta jokie karai. Senąsias valstybes pakeitusiose vaivadijose nuolat migruoja jaunuoliai – nepriklausantys tautoms ir laisvi nuo socialinio spaudimo sukurti šeimą. Jiems suteikiama galimybė išbandyti savo gebėjimus vis kitame krašte, vis kitoje srityje.

Karisė ir Maksas augo skirtingose šeimose, todėl Europijos santvarką vertina skirtingai. Jam, gimusiam vienoje iš esamos tvarkos įkūrėjų šeimoje, tai – žmonijos gėrio ir idealaus pasaulio tvarka. Ji, į Europiją patekusi iš išorės, viską vertina skeptiškai. Kad ir kokie jaunuoliai skirtingi, tarp jų užsimezga jausmai, kurių šioje idealioje valstybėje neturėtų būti. Pagal galiojančią tvarką jie dar per jauni įsipareigoti vienas kitam… Kad įrodytų savo meilės tvirtybę, jie išsiunčiami į pavojingą misiją kosmose.

Dabar Karisė ir Maksas sklendžia kosminėje tuštumoje. Deguonies užteks tik devyniasdešimčiai minučių... Įvykus nelaimei, jiedu lieko kosmose vieni, įkalinti savo skafandruose. Tiksint paskutinėms minutėms vienas iš jų dar gali išsigelbėti. Tačiau kuris?!

Knygos autorė Katie Khan teigia visuomet jautusi simpatiją tiems veikėjams, kurie išdrįsta pasipriešinti sistemai – ar tai būtų karas, ar distopinė visuomenė. Jai patinka ne saldžios, bet įtampos ir kliūčių kupinos meilės istorijos. Tai ir buvo du pagrindiniai „Sulaikyti žvaigždes“ įkvėpimo šaltiniai.
Kino kompanijoje dirbanti Katie Khan teigia, kad rašydama visuomet stengiasi įsivaizduoti aprašomas scenas, todėl jos romanas – labai kinematografiškas ir dinamiškas.

„Lygindama dabarties įtampą ir praeityje lėtai besiskleidžiančius dviejų jaunų širdžių jausmus, Khan kuria romano įtampą. Utopinė visuomenė stengiasi užbėgti už akių nelaimėms, kurias sukelia ankstyva meilė, ir stengiasi nukreipti jaunuolius kitiems tikslams. Karisės ir Makso, žinančių, jog jie skirti vienas kitam, tokia sistema netenkina. Rašydama nevilties ir jaudulio kupiną istoriją, Khan įamžina pirmosios meilės džiaugsmą ir skausmą, taip pažadindama skaitytojų širdyse empatiją ir šilumą.“
Culture Fly

Iš anglų kalbos vertė Bronislovas Bružas


  • Autorius: Katie Khan
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955138303

Parašykite atsiliepimą apie „Sulaikyti žvaigždes“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Sulaikyti žvaigždes“, Katie Khan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Katie Khan su knyga „Sulaikyti žvaigždes“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Sulaikyti žvaigždes“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Katie Khan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Sulaikyti žvaigždes“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Sulaikyti žvaigždes“ perkama kartu