0

Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 15,69 €*
Sutaupote: 3.20 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija

  • Leidėjas: Vytauto Didžiojo universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 223
  • ISBN ar kodas: 9786094672910

2020-10-31 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija" aprašymas

XXI a. viešoji diplomatija nebegali būti tiriama izoliuotai nuo šalies ženklodaros. Dviejų teorinių mokyklų simbiozė jau egzistuoja valstybių praktikoje, tačiau bendra ir sisteminga mokslinė (teorinė) prieiga išlieka vienu svarbiausių šios srities iššūkių. Taigi knygos "Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija" teorinė pozicija siekia suderinti šiuos skirtingus požiūrius ir rasti jų sąlyčio bei sankirtos taškus.

Knygoje "Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija" norima įrodyti, kad tarpdalykinis šalies ženklodaros ir viešosios diplomatijos pozicijų taikymas leidžia kombinuotai tirti racionalų šalies įvaizdžio valdymą, kuris čia įvardijamas kaip šalies įvaizdžio politika.

Parašykite atsiliepimą apie "Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politika

Aurelijus Zykas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurelijus Zykas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija" perkama kartu