NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 12.49 SoldOut

Knygos "Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija" aprašymas

XXI a. viešoji diplomatija nebegali būti tiriama izoliuotai nuo šalies ženklodaros. Dviejų teorinių mokyklų simbiozė jau egzistuoja valstybių praktikoje, tačiau bendra ir sisteminga mokslinė (teorinė) prieiga išlieka vienu svarbiausių šios srities iššūkių. Taigi knygos "Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija" teorinė pozicija siekia suderinti šiuos skirtingus požiūrius ir rasti jų sąlyčio bei sankirtos taškus.

Knygoje "Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija" norima įrodyti, kad tarpdalykinis šalies ženklodaros ir viešosios diplomatijos pozicijų taikymas leidžia kombinuotai tirti racionalų šalies įvaizdžio valdymą, kuris čia įvardijamas kaip šalies įvaizdžio politika.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Aurelijus Zykas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurelijus Zykas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Švelniosios galios vedami. Šalies įvaizdžio politika ir Japonija" perkama kartu