0

Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 552
  • ISBN ar kodas: 9786090132159

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis" aprašymas

ĮSPĖJAME: KNYGOJE YRA SCENŲ, SKIRTŲ TIK SUAUGUSIESIEMS

E L James grįžta į penkiasdešimties atspalvių pasaulį ir atveria gilesnius ir niūresnius klodus meilės istorijos, sužavėjusios milijonus skaitytojų visame pasaulyje.

Karštas ir geismingas jų meilės romanas baigėsi nuoskaudomis ir abipusiais kaltinimais, bet Kristianas Grėjus niekaip negali pamiršti Anastazijos Stil ir jos ilgisi. Pasiryžęs ją susigrąžinti, jis mėgina sutramdyti tamsiausius savo geidulius, numaldyti polinkį visiškai kontroliuoti visus ir viską. Tad nusprendžia mylėti Aną taip, kaip nori ji.
Tačiau jį vis dar persekioja siaubingos praeities šmėklos, o intrigantas Anos viršininkas Džekas Haidas akivaizdžiai nori ją pasisavinti.

Ar Kristiano patikėtinis ir gydytojas dr. Flinas gali padėti jam įveikti savo demonus?
Ar vis dėlto kadaise jį suviliojusi ir nepaprastai savininkiška Elena bei buvusi nuolankioji, o dabar pamišusi ir besąlygiškai jam atsidavusi Leila paskandins Kristianą praeities liūne?
O jei Kristianas susigrąžins Aną, ar tokios tamsios ir sužeistos sielos vyrui pavyks ją išlaikyti?

Iš anglų kalbos vertė Jovita Liutkutė

Parašykite atsiliepimą apie "Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Erotiniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis, kurią skaitytojams dovanoja E L James. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar E L James su knyga Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė E L James. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis" perkama kartu