Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 13.99 SoldOut

Knygos "Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis" aprašymas

ĮSPĖJAME: KNYGOJE YRA SCENŲ, SKIRTŲ TIK SUAUGUSIESIEMS

E L James grįžta į penkiasdešimties atspalvių pasaulį ir atveria gilesnius ir niūresnius klodus meilės istorijos, sužavėjusios milijonus skaitytojų visame pasaulyje.

Karštas ir geismingas jų meilės romanas baigėsi nuoskaudomis ir abipusiais kaltinimais, bet Kristianas Grėjus niekaip negali pamiršti Anastazijos Stil ir jos ilgisi. Pasiryžęs ją susigrąžinti, jis mėgina sutramdyti tamsiausius savo geidulius, numaldyti polinkį visiškai kontroliuoti visus ir viską. Tad nusprendžia mylėti Aną taip, kaip nori ji.
Tačiau jį vis dar persekioja siaubingos praeities šmėklos, o intrigantas Anos viršininkas Džekas Haidas akivaizdžiai nori ją pasisavinti.

Ar Kristiano patikėtinis ir gydytojas dr. Flinas gali padėti jam įveikti savo demonus?
Ar vis dėlto kadaise jį suviliojusi ir nepaprastai savininkiška Elena bei buvusi nuolankioji, o dabar pamišusi ir besąlygiškai jam atsidavusi Leila paskandins Kristianą praeities liūne?
O jei Kristianas susigrąžins Aną, ar tokios tamsios ir sužeistos sielos vyrui pavyks ją išlaikyti?

Iš anglų kalbos vertė Jovita Liutkutė


  • Autorius: E L James
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 552
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090132159

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Erotiniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis", E L James. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar E L James su knyga "Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė E L James. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tamsesnis. "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių" Kristiano akimis" perkama kartu