Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pranašystė. Noroko rūmų trilogija, 3 dalis

Kaina: 16,13 €
Kaina su kodu: 14,52 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 16.132 InStock
Į krepšelį 14,52 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Pranašystė. Noroko rūmų trilogija, 3 dalis" aprašymas

Tik suaugusiesiems (N-18)! Pasimerkite į nežabotos fantazijos, kilnių jausmų, jaudinančių nuotykių, subtilios romantikos ir karštos erotikos pasaulį! TOP 10 skaitomiausia autorė Lietuvoje Agnė Bausienė pristato abejingų nepaliksiančią „Noroko rūmų trilogiją“.

Elara susapnuoja keistą sapną ir skuba pasitarti su aiškiarege Idra. Ši pasako, kad tai pranašystė: netrukus danguje susijungs žvaigždės, ir visi, turintys magiškų galių žus – gamta privalo atsikratyti tais, kurie nepaklūsta jos dėsniams. Vienintelis būdas išsigelbėti – reikia surasti nukritusią žvaigždę ir ją sudaužyti.

Tuo tarpu Noroke gyvenimas teka savo vaga, vyksta atstatymo darbai, tačiau taikų gyvenimą temdo karingi Oto Valeno planai. Deimonas įsako sukviesti visus Noroko vyrus, kurie gali kautis ir juos apmokyti.

Nors aplink siaučia negandos, Deimonas ir Elara džiaugiasi savo meile, randa laiko romantikai. Netrukus Elara pajunta savyje naują gyvybę.

Žvaigždžių lietaus naktį Deimonas ir Ardenas suranda net dvi nukritusias žvaigždes.

Artėja lemtingoji naktis…

Ar rastosios žvaigždės išgelbės Noroko karalių giminę? Ar Elarai pavyks laiku suskubti į pagalbą? Ar verta bandyti likimo kantrybę siekiant galių, kurių žmonėms nelemta turėti?

Agnė Bausienė – TOP 10 skaitomiausia autorė Lietuvoje. Agnės romanus vienija tai, kad juose stiprūs jausmai, drąsi erotika pagardinami atsikvėpti neleidžiančiu veiksmu ir netikėtais siužeto posūkiais.Parašykite atsiliepimą apie "Pranašystė. Noroko rūmų trilogija, 3 dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Erotiniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pranašystė. Noroko rūmų trilogija, 3 dalis", Agnė Bausienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Agnė Bausienė su knyga "Pranašystė. Noroko rūmų trilogija, 3 dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pranašystė. Noroko rūmų trilogija, 3 dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agnė Bausienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pranašystė. Noroko rūmų trilogija, 3 dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pranašystė. Noroko rūmų trilogija, 3 dalis" perkama kartu