Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tikėjimas ir ateitis. Ignas Skrupskelis ir Pranas Dielininkaitis

Kaina: 3,46 €
Kaina su kodu: 3,11 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 3.46 InStock
Į krepšelį 3,11 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Tikėjimas ir ateitis. Ignas Skrupskelis ir Pranas Dielininkaitis“ aprašymas

Ši knyga "Tikėjimas ir ateitis" - dvi biografinės apybraižos apie du tarpukario ateitininkų veikėjus - Igną Skrupskelį ir Praną Dielininkaitį, - labai skirtingus ir panašius, abu dirbusius dėl geresnės Lietuvos ateities.

Apybraižose skleidžiasi tarpukario Lietuvos politinė atmosfera, jos atvaizdas tuometinėje spaudoje bei intelektuaką pastangos priešintis ir reaguoti į dažnai tragiškus to meto gyvenimo poslinkius.


  • Autorius: Tatjana Maceinienė
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 164
  • Formatas: 12x19, minkšti vrišeliai
  • ISBN ar kodas: 9955656263

Parašykite atsiliepimą apie „Tikėjimas ir ateitis. Ignas Skrupskelis ir Pranas Dielininkaitis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Tatjana Maceinienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Tikėjimas ir ateitis. Ignas Skrupskelis ir Pranas Dielininkaitis“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Tikėjimas ir ateitis. Ignas Skrupskelis ir Pranas Dielininkaitis“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Tikėjimas ir ateitis. Ignas Skrupskelis ir Pranas Dielininkaitis“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Tikėjimas ir ateitis. Ignas Skrupskelis ir Pranas Dielininkaitis“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tatjana Maceinienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Tikėjimas ir ateitis. Ignas Skrupskelis ir Pranas Dielininkaitis“ perkama kartu