Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas

Kaina: 7,99 €
Kaina su kodu: 7,19 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 7.99 InStock
Į krepšelį 7,19 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas“ aprašymas

Šiame "Trumpame lietuvių ir prūsų religijos žodyne" aptariamos lietuvių ir prūsų mitologinės būtybės, pagrindinės religinės kategorijos.

Plačiame įvade apžvelgiama šiandieniai lietuvių ir prūsų religijų tyrimo rezultatai. Gintaras Beresnevičius, žinomas savitu žvilgsniu ir originaliais religijų tyrimais, pirmąsyk išdėsto savo pažiūras į visus mūsų protėvių religijos reiškinius.

Gintaras Beresnevičius (1961-2006), Kultūros ir meno instituto mokslinis bendradarbis,"Naujojo Židinio" žurnalo ir kultūros savaitraščio "Šiaurės Atėnai" bendradarbis, daugelio pripažintų religijotyros, baltų mitologijos, literatūros studijų autorius, rašytojas, eseistas. Išleistos knygos: "Dausos" (1991 m.), "Baltų religinės reformos' (1995 m.), "Religijų istorijos metmenys" (1997 m.).

Žodynas naudingas ir pradedančiam domėtis religijotyra, ir mokslininkui.


  • Autorius: Gintaras Beresnevičius
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2001
  • Knygos puslapių skaičius: 218
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-445-31-9

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Specializuoti žodynai

Gintaras Beresnevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintaras Beresnevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas“ perkama kartu