TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Turtingojo tėčio investavimo vadovas. Į ką investuoja turtuoliai ir ko nežino vargšai ir vidurinioji klasė!

Kaina: 22,53 €
Kaina su kodu: 15,77 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 22.527 InStock
Į krepšelį

Knygos "Turtingojo tėčio investavimo vadovas. Į ką investuoja turtuoliai ir ko nežino vargšai ir vidurinioji klasė!" aprašymas

Prieš daugelį metų aš paklausiau savo turtingojo tėčio: „Kokį patarimą tu duotum vidutiniam investuotojui?" Jo atsakymas buvo: „Nebūk vidutinis".

Tokiu patarimu prasideda trečioji R. Kiyosaki Turtingojo tėčio serijos knyga „Turtingojo tėčio investavimo vadovas". Anot autoriaus, pinigų pasaulyje negalioja 80/20 dėsnio taisyklė, kai 80 procentų sėkmės priklauso nuo 20 procentų pastangų. Čia vyrauja 90/10 dėsnio taisyklė, kuri reiškia, kad 10 procentų žmonių valdo 90 procentų pasaulio pinigų, arba, investavimo terminais kalbant, 90 procentų visų bendrovių akcijų valdo tik 10 procentų žmonių.Taigi turtingojo tėčio patarimas investuo¬tojams yra: „Nebūk vidutinis". Štai kodėl ši knyga tokia svarbi - ji parodys, kaip tie 10 procentų investuotojų susikrovė 90 procentų viso turto ir kaip jūs galėtumėte padaryti tą patį.

„Nesvarbu, ar jūs esate pradedantis ar jau įgudęs investuotojas, nesvarbu, ar jūsų investavimo tikslas yra jaustis saugiems, gyventi patogiai, ar būti turtingiems - visada turėkite planą", - ragina knygos autorius. O tam neabejotinai reikalingos žinios.

Šioje knygoje autorius pasidalys ne tik savo kaip investuotojo neįkainojama patirtimi, bet ir atskleis:
• pagrindines turtingojo tėčio investavimo taisykles;
• kaip sumažinti investavimo riziką;
• kokios yra investuotojų kategorijos;
• kokie yra turtingojo tėčio investavimo kontrolės mechanizmai;
• kaip paversti savo idėjas milijoniniu verslu.

"Investavimas - tai tarsi kelionė, kuri prasideda nuo fundamentalių žinių ir esminių pokyčių mąstyme ir elgsenoje. Esu įsitikinęs, kad „Turtingojo tėčio investavimo vadovas" bus tinkamiausias vedlys šioje kelionėje."
Jurijus Clavas, finansinio raštingumo treneris, verslininkas, investuotojas, knygos „Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys" autorius

Iš anglų kalbos vertė Virginija Jakutytė-Šymanska


  • Autorius: Robertas T. Kijosakis
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 526
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094373770

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Turtingojo tėčio investavimo vadovas. Į ką investuoja turtuoliai ir ko nežino vargšai ir vidurinioji klasė!"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Finansų ir investavimo knygos

Robertas T. Kijosakis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Turtingojo tėčio investavimo vadovas. Į ką investuoja turtuoliai ir ko nežino vargšai ir vidurinioji klasė!", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Turtingojo tėčio investavimo vadovas. Į ką investuoja turtuoliai ir ko nežino vargšai ir vidurinioji klasė!" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Turtingojo tėčio investavimo vadovas. Į ką investuoja turtuoliai ir ko nežino vargšai ir vidurinioji klasė!" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Turtingojo tėčio investavimo vadovas. Į ką investuoja turtuoliai ir ko nežino vargšai ir vidurinioji klasė!"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robertas T. Kijosakis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Turtingojo tėčio investavimo vadovas. Į ką investuoja turtuoliai ir ko nežino vargšai ir vidurinioji klasė!" perkama kartu