NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Tyrimo metodika, testai ir situacijos

Kaina: 9,89 €
Kaina su kodu: 8,90 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 9.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tyrimo metodika, testai ir situacijos" aprašymas

Šioje mokymo metodinėje priemonėje „Tyrimo metodika, testai ir situacijos“ pateikiamos pagrindinės taikomųjų tyrimų gairės, patariama, kaip rašyti pranešimus, kursinius ir baigiamuosius darbus kolegijoje. Daugelis praktinių patarimų yra pakankamai universalūs, todėl bus naudingi visiems, norintiems gilinti vadybos, sociologijos, verslo etikos, taikomųjų tyrimų žinias ir praktinius įgūdžius, siekiantiems geriau pažinti save, besidomintiems bendraisiais gebėjimais bei norintiems įsitvirtinti darbo rinkoje. Knygutė „Tyrimo metodika, testai ir situacijos“ parengta remiantis populiariausiais šaltiniais, skirtais sociologiniams tyrimams atlikti.

Pirmoje dalyje pateikta paprasta sociologinių tyrimų programa, informacijos rinkimo metodai, būdai bei duomenų apdorojimo ir analizės etapai.

Antroje dalyje siūlomi anketų pavyzdžiai, kuriuos adaptavus atitinkamai situacijai, galima naudoti atliekant empirinius tyrimus ar praktikumų metu organizuojant diskusijas bei situacijos analizę. Rekomenduojame nekopijuoti testų pavyzdžių, bet kūrybiškai pritaikyti pagal pasirinktą darbo temą, atsižvelgti į tyrimo tikslus ir uždavinius.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tyrimo metodika, testai ir situacijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Marketingo knygos

Aldona Skerstonienė, Andrius Valickas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tyrimo metodika, testai ir situacijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tyrimo metodika, testai ir situacijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tyrimo metodika, testai ir situacijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tyrimo metodika, testai ir situacijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aldona Skerstonienė, Andrius Valickas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tyrimo metodika, testai ir situacijos" perkama kartu