Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tyrojo krištolo vėrinys. Tibetiečių medicinos vaistinių žaliavų žinynas

Kaina: 53,63 €
Kaina su kodu: 48,26 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 53.625 InStock
Į krepšelį 48,26 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Tyrojo krištolo vėrinys. Tibetiečių medicinos vaistinių žaliavų žinynas" aprašymas

"Tyrojo krištolo vėrinys" - tai tibetiečių medicinos vaistinių žaliavų žinynas.

"Tyrojo krištolo vėrinys" - tai viena daugiausia pasaulyje cituojamų knygų apie Tibeto mediciną. Tai pirmasis šios knygos vertimas į europiečių kalbą (vienintelis vertimas į kinų kalbą 1986 m.).

Tibetiečių medicinos sistema yra tam tikras žinių apie žmogų, jo organizmą, ligas ir gydymą sąvadas. Joje į žmogų žvelgiama kaip į neatsiejamą nuo gamtos ir jį supančio pasaulio, o į patį organizmą - kaip į vieningą ir nedalomą visumą. Įgudę tibetiečių medikai bet kokią ligą laiko viso organizmo disbalanso pasekme. Svarbu tai, kad jie gydo ne ligą, bet konkretų pacientą su visomis jo individualiomis savybėmis, naudodamiesi ištobulintais diagnostikos metodais. Toks požiūris, kurio stokoja šiuolaikinė Vakarų medicina, remiasi vidurinių amžių Tibeto pasaulėžiūros vientisumu. Pagrindinis tibetiečių medicinos principas visais laikais buvo tezė apie žmogaus organizmo vienovę ir visumą. Tradiciniai tibetiečių medikai teigia, kad tik fizinių, psichinių bei protinių žmogaus būsenų visuma sąlygoja jo ligą arba sveikatą.

Pagrindiniai diagnostikos metodai praktinėje tibetiečių medicinoje yra pulsinė diagnostika, šlapimo tyrimas, apklausa bei apžiūra. Tibetiečių medikai diagnozuodami įvertina tris gyvybinius pradus (vėją, tulžį ir gleives) ir bendrąją paciento fizinę būklę.

Tibetiečių medicinoje naudojamas didžiulis arsenalas vaistinių žaliavų; augalinių, gyvulinių ir minaralinių. Tam padeda turtinga Tibeto flora ir fauna. Esminė tezė: "Pasaulyje nėra nieko, kas negalėtų būti vaistas."

"Tyrojo krištolo vėrinys" - tai knyga apie gydymui vartojamas žaliavas ir augalus. Savitumas - žaliavos pavadinimas nebūtinai sutampa su augalo pavadinimu. Taip yra todėl, kad tai susiję su Centrinio Tibeto mokykla, o šiai įtakos turėjo Indija. Tibeto mokykla populiarėja ir garsiausi Tibeto medicinos atstovai, dirbdami visame pasaulyje dažnai atranda vietinių augalų, kurie pagal savo savybes atitinka tradicines Tibeto žaliavas. Tibeto medicinoje niekada nevartojamas vienas augalas, tik jų deriniai.

Knyga "Tyrojo krištolo vėrinys" skirta vaistininkams, medikams ir visiems, kurie domisi Tibeto medicina. Perspėjimas - knygoje nepateikiami konkretūs gydymo receptai.

Iš tibetiečių kalbos vertė Algirdas Kugevičius


  • Autorius: Tenzinas Puncogas
  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 1040
  • Formatas: 27x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094541094

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tyrojo krištolo vėrinys. Tibetiečių medicinos vaistinių žaliavų žinynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Farmacijos, farmakologijos knygos

Tenzinas Puncogas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tyrojo krištolo vėrinys. Tibetiečių medicinos vaistinių žaliavų žinynas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tyrojo krištolo vėrinys. Tibetiečių medicinos vaistinių žaliavų žinynas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tyrojo krištolo vėrinys. Tibetiečių medicinos vaistinių žaliavų žinynas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tyrojo krištolo vėrinys. Tibetiečių medicinos vaistinių žaliavų žinynas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tenzinas Puncogas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tyrojo krištolo vėrinys. Tibetiečių medicinos vaistinių žaliavų žinynas" perkama kartu