Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Ugniagesiai gelbėtojai. Smagi knygelė su magnetukais

Kaina: 11,39 €
Kaina su kodu: 6,83 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 11.39 InStock
Į krepšelį 6,83 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos „Ugniagesiai gelbėtojai. Smagi knygelė su magnetukais“ aprašymas

Ta ta, tu tū! Ugniagesių komanda vyksta į nelaimės vietą! Jų gaisriniai automobiliai aprūpinti geriausia įranga. Skubėk kartu su jais ir padėk susidoroti su nelaimėmis!

– 5 išradingai sukomponuoti dvigubi magnetiniai puslapiai.
– 16 spalvotų magnetukų skirtų dėlioti ir mokytis.
– Patogus, sandariai užsidarantis langas magnetukams laikyti.

Trumpi tekstai ir nuorodos kiekviename puslapyje suteiks vaikams pedagogiškai apgalvotų užuominų apie kiekvieno magnetuko vietą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Ugniagesiai gelbėtojai. Smagi knygelė su magnetukais“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos-žaislai 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Ugniagesiai gelbėtojai. Smagi knygelė su magnetukais“, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „Ugniagesiai gelbėtojai. Smagi knygelė su magnetukais“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Ugniagesiai gelbėtojai. Smagi knygelė su magnetukais“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Ugniagesiai gelbėtojai. Smagi knygelė su magnetukais“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Ugniagesiai gelbėtojai. Smagi knygelė su magnetukais“ perkama kartu