0

Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,89 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 2.10 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9786094761737

2021-02-28 17.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis" aprašymas

Šios knygos "Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis" skaitytojas gaus praktinių žinių apie GIS taikymą miestų ir susisiekimo sistemoms planuoti, atrinkti pavyzdžiai duos naujų įžvalgų ir padės argumentuoti miestų plėtros projektinius sprendimus.

Parašyta paprasta ir lengvai skaitoma kalba, knyga leidžia iš karto pasinerti į kompiuterio programavimą GIS aplinkoje, parodo programavimo teikiamas galimybes ir taikymo sritis, skatina dirbti kūrybiškai ir efektyviai. Daugiausia dėmesio knygoje skiriama siekimui suprasti ir kompiuteriškai aprašyti analizuojamų reiškinių esmę, o iš turimų duomenų gauti preciziškus, matematiškai tikslius rezultatus.

Knygoje "Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis" pateikiamos žinios padeda keisti pastaruoju metu vis labiau įsigalėjantį vartotojišką požiūrį į GIS kompiuterines programas ir atveria naujus horizontus tyrėjui, mokslininkui ir miestų planuotojui – praktikui.

Parašykite atsiliepimą apie "Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Inžinerinė grafika

Jurgis Zagorskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jurgis Zagorskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis" perkama kartu