NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 21,77 €
Kaina su kodu: 19,59 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-31


2024-04-30 21.765 InStock
Į krepšelį 19,59 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis" aprašymas

Šios knygos "Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis" skaitytojas gaus praktinių žinių apie GIS taikymą miestų ir susisiekimo sistemoms planuoti, atrinkti pavyzdžiai duos naujų įžvalgų ir padės argumentuoti miestų plėtros projektinius sprendimus.

Parašyta paprasta ir lengvai skaitoma kalba, knyga leidžia iš karto pasinerti į kompiuterio programavimą GIS aplinkoje, parodo programavimo teikiamas galimybes ir taikymo sritis, skatina dirbti kūrybiškai ir efektyviai. Daugiausia dėmesio knygoje skiriama siekimui suprasti ir kompiuteriškai aprašyti analizuojamų reiškinių esmę, o iš turimų duomenų gauti preciziškus, matematiškai tikslius rezultatus.

Knygoje "Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis" pateikiamos žinios padeda keisti pastaruoju metu vis labiau įsigalėjantį vartotojišką požiūrį į GIS kompiuterines programas ir atveria naujus horizontus tyrėjui, mokslininkui ir miestų planuotojui – praktikui.Kiti taip pat domėjosi


2021-08-31

Parašykite atsiliepimą apie "Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Inžinerinės grafikos knygos

Jurgis Zagorskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jurgis Zagorskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Urbanistinė analizė ir modeliavimas GIS priemonėmis" perkama kartu