NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Vargonų muzika Lietuvoje XXa.

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 10.78 SoldOut

Knygos "Vargonų muzika Lietuvoje XXa." aprašymas

Šia knyga siekiama atskleisti vargonų muzikos kūrybiškumą kintančiomis istorinėmis sąlygomis, ypač susitelkiant į novatoriškumą skatinančius veiksnius, parodyti tradicijas ir bręstančius pokyčius, kuriuos lėmė ir Lietuvos valstybės kelias, ir didelis politinis lūžis XXa., padaręs daug nuostolių vargonų kultūrai , bet ir paskatinęs atsiverti jos dvasingumo ištekliams, nesustingti tradicijose , ieškoti alternatyvių atgimimo šaltinių. Visa tai glaudžiai susiję su XX a. antrosios pusės kūrybos modernėjimu, atsinaujinimo procesais, būdingais tik ypatingose ribinėse situacijose atsidūrusios tautos menui. Stipriausiai su religija ir liturgine tradicija susijusi vargonų kūryba, jos modernizmas yra tai, kuo Lietuva gali būti įdomi pasauliui. tai ir nauja patirtis, ir vertybė, kurią atskleisti - svarbiausia knygos užduotis. Muzikos ryšiai su kitais menais, istorija, geopolitika, globalziacija, kosmosu - naujas savitas dabartinės kūrybos kelias. Dar vienas aspektas yra vargoniškumo paslapties atvėrimas: garso galia, kuri modernėja keisdama aplinką ir pasaulį nuo pat civilizacijos ištakų.


  • Autorius: Jūratė Landsbergytė-Becher
  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955734666

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vargonų muzika Lietuvoje XXa."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie muziką, teatrą, šokį

Jūratė Landsbergytė-Becher pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vargonų muzika Lietuvoje XXa.", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vargonų muzika Lietuvoje XXa." aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vargonų muzika Lietuvoje XXa." už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vargonų muzika Lietuvoje XXa."? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Landsbergytė-Becher tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vargonų muzika Lietuvoje XXa." perkama kartu