NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Veido ir burnos ikivėžinės ligos

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 13.32 SoldOut

Knygos "Veido ir burnos ikivėžinės ligos" aprašymas

Knygoje "Veido ir burnos ikivėžinės ligos" pateikiamos klinicistų ir tyrėjų diskusijos, pagrindinių ikivėžinių ligų klasifikacija, aprašoma kiekvienos ligos klinika, makrostruktūra iliustruojama klinikiniu atveju (foto), o mikrostruktūra – histologinio preparato mikrofotografija ir schema.
Leidinys skirtas odontologams, studentams, rezidentams, onkologams, tobulinimosi kursų klausytojams ir visų specialybių gydytojams, kurie suinteresuoti sumažinti mūsų šalies gyventojų sergamumą piktybiniais navikais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Veido ir burnos ikivėžinės ligos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Onkologijos knygos

Gintautas Pranas Sabalys, Jan Pavel Rokicki ir kt. pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Veido ir burnos ikivėžinės ligos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Veido ir burnos ikivėžinės ligos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Veido ir burnos ikivėžinės ligos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Veido ir burnos ikivėžinės ligos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintautas Pranas Sabalys, Jan Pavel Rokicki ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Veido ir burnos ikivėžinės ligos" perkama kartu