NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Kardioonkologija. Metodinės rekomendacijos

Kaina: 8,25 €
Kaina su kodu: 7,02 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-03-31 8.253 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kardioonkologija. Metodinės rekomendacijos" aprašymas

Kardioonkologija yra kardiologijos sritis, nagrinėjanti gydymo nuo vėžio sukeliamas širdies ir kraujagyslių komplikacijas, o jos tikslas – padėti išvengti ir laiku diagnozuoti bei tinkamai gydyti onkologinių ligonių širdies ligas, siekiant sėkmingai taikyti ir tęsti priešvėžinį gydymą bei pagerinti onkologinėmis ligomis sergančiųjų išgyvenamumą.

Rekomendacijose trumpai aprašyti kardiotoksinio pažeidimo rizikos įvertinimas, diagnostikos, gydymo ir prevencijos principai, pasveikusių nuo vėžio pacientų tolesnio stebėjimo dėl širdies ir kraujagyslių ligų rekomendacijos. Šios metodinės rekomendacijos parengtos remiantis 2022 metų Europos kardiologų draugijos kardioonkologijos rekomendacijomis, kurios buvo sukurtos bendradarbiaujant Europos hematologų asociacijai, Europos terapinės radiologijos ir onkologijos draugijai bei tarptautinei kardioonkologijos draugijai. Informacija pateikta taip, kad būtų greita ir patogu ją naudoti kasdieniame gydytojų darbe, konsultuojant vėžiu sergančius pacientus: yra vaistų rodyklė, pagal kurią lengva surasti visą su vėžiui gydyti skirtu vaistu susijusią informaciją. Rekomendacijos paruoštos kartu su Lietuvos onkologų ir Lietuvos kardiologų draugijomis bei Lietuvos širdies asociacija.



Parašykite atsiliepimą apie "Kardioonkologija. Metodinės rekomendacijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kardiologijos knygos

Eglė Čiburienė, Eglė Sadauskienė, Jelena Čelutkienė, Sigita Aidietienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kardioonkologija. Metodinės rekomendacijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kardioonkologija. Metodinės rekomendacijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kardioonkologija. Metodinės rekomendacijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kardioonkologija. Metodinės rekomendacijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eglė Čiburienė, Eglė Sadauskienė, Jelena Čelutkienė, Sigita Aidietienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kardioonkologija. Metodinės rekomendacijos" perkama kartu