NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Vek živi, vek učis / Live and Learn. Iliustruotas rusų-anglų patarlių žodynas

Kaina: 12,99 €
Kaina su kodu: 11,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vek živi, vek učis / Live and Learn. Iliustruotas rusų-anglų patarlių žodynas" aprašymas

Knygą "Vek živi, vek učis / Live and Learn. Iliustruotas rusų-anglų patarlių žodynas. Russian-English Proverbs" sudaro rusų ir anglų patarlės, kurias iliustravo vaikai iš Lietuvos ir Didžiosios Britanijos. Kiekvienos patarlės reikšmė paaiškinta, patarlės papildytos variantais. Šis iliustruotas rusų-anglų patarlių žodynas puikiai tinka kiekvienam, norinčiam vaizdingai kalbėti rusų kalba ir geidaujančiam turtinti anglų kalbos žinias.


  • Leidėjas: Pamėginčius
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098224023

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vek živi, vek učis / Live and Learn. Iliustruotas rusų-anglų patarlių žodynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vek živi, vek učis / Live and Learn. Iliustruotas rusų-anglų patarlių žodynas", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Vek živi, vek učis / Live and Learn. Iliustruotas rusų-anglų patarlių žodynas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vek živi, vek učis / Live and Learn. Iliustruotas rusų-anglų patarlių žodynas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vek živi, vek učis / Live and Learn. Iliustruotas rusų-anglų patarlių žodynas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vek živi, vek učis / Live and Learn. Iliustruotas rusų-anglų patarlių žodynas" perkama kartu