Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Vienas vaikas – 7 intelektai

Kaina: 13,99 €
Kaina su kodu: 12,59 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 13.99 InStock
Į krepšelį 12,59 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Vienas vaikas – 7 intelektai“ aprašymas

Edukologės Renatos Lazdin knygoje „Vienas vaikas – 7 intelektai“ – daugelį tėvų ant teisingo auklėjimo kelio užvedusios žinios ir praktinės rekomendacijos. Kokie tie septyni intelektai ir kaip juos visus lavinti?

Kūno, muzikinis, kalbinis, loginis, vidinis, socialinis, erdvinis – šie septyni vaiko intelektai turi lavėti tam, kad įgyvendintumėt savo svajonę ir padovanotumėte vaikui visapusišką pasaulį. Tiesa, mokslininkas Hovardas Gardneris, kuris įvardijo šias septynias intelekto rūšis, vėliau pridūrė dar dvi. Knygos „Vienas vaikas – 7 intelektai“ autorė Renata Lazdin pateikia praktiškai pritaikomus patarimus ir rekomendacijas, kaip aprėpti tokį platų spektrą ir, nepaklystant moksliniuose tyrimuose, suteikti vaikui galimybę atsiskleisti.


Renata Lazdin – mama ir edukologė, kuri gimus sūnui kaip ir daugelis mamų pajuto norą parodyti ir padovanoti jam visą pasaulį, supažindinti su viskuo, kas aplink ir padėti susigaudyti savyje bei išmokti priimti kitus. Pradėjusi daugiau domėtis ankstyvojo ugdymo teorijomis, autorė suprato, kad nori ir gali žiniomis dalintis ir su kitais. Ji įkūrė ankstyvojo ugdymo Kūdikių akademiją „Mažųjų valdos“ ir pradėjo taikyti 7 intelektų lavinimo programą. Vėliau atsirado ir daugiakalbis humanistinės pedagogikos principais grindžiamas vaikų darželis „Mažųjų valdos“.R. Lazdin įsitikinusi, kad visi – tiek tėvai, tiek mokytojai gali padėti vaikui atrasti ir atskleisti savo supergalias. Todėl knygoje pirmiausia aiškinama, kodėl vaikas elgiasi būtent taip, kaip elgiasi, ką daryti, kad namuose sumažėtų triukšmo, nerimo ir barnių, o padaugėtų džiaugsmo, juoko ir geros nuotaikos. Kaip nesudėtingi kasdieniai sprendimai gali pakeisti vaiko ateities galimybes ir kaip pasinaudoti žaidimais, kad namuose taptų smagiau ir jaukiau.

Autorė knygoje „Vienas vaikas – 7 intelektai“ atsako į tėvams nerimą keliančius klausimus, kurie kyla kone kasdien kiekvienam, turinčiam vaiką. Atsakymų į juos galima ieškoti daug kur, tačiau aprėpti visą galybę informacijos pakankamai sunku, ypač neturint specialių žinių, todėl Renata Lazdin aiškiai sudėlioja taškus ir pateikia susistemintą informaciją su rekomendacijomis, kaip derėtų elgtis įvairiose situacijose.


Sužinosite, kaip padėti vaikui atrasti save ir pasaulį, kaip paskatinti domėtis tuo, kas aplinkui. Kodėl tokie svarbūs vaiko gyvenime sportas ir muzika? Kaip, kada ir kodėl vaiką reikia mokyti užsienio kalbų? Kaip padėti vaikui išmokti žaisti ir kodėl jam toks svarbus laisvasis žaidimas? Kaip išvengti neigiamų ekrano pasekmių ir kaip tinkamai įrengti kambarį? Autorė aiškiai išskiria pagrindinius pirmųjų šešerių metų tikslus ir aiškina, kaip svarbu tinkamai ugdyti ir mokyti bei padėti išmokti pačiam.

  • Autorius: Renata Lazdin
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090131350

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Vienas vaikas – 7 intelektai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Renata Lazdin pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Vienas vaikas – 7 intelektai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Vienas vaikas – 7 intelektai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Vienas vaikas – 7 intelektai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Vienas vaikas – 7 intelektai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Renata Lazdin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Vienas vaikas – 7 intelektai“ perkama kartu