0

Vienas vaikas – 7 intelektai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vienas vaikas – 7 intelektai

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786090131350

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vienas vaikas – 7 intelektai" aprašymas

Edukologės Renatos Lazdin knygoje „Vienas vaikas – 7 intelektai“ – daugelį tėvų ant teisingo auklėjimo kelio užvedusios žinios ir praktinės rekomendacijos. Kokie tie septyni intelektai ir kaip juos visus lavinti?

Kūno, muzikinis, kalbinis, loginis, vidinis, socialinis, erdvinis – šie septyni vaiko intelektai turi lavėti tam, kad įgyvendintumėt savo svajonę ir padovanotumėte vaikui visapusišką pasaulį. Tiesa, mokslininkas Hovardas Gardneris, kuris įvardijo šias septynias intelekto rūšis, vėliau pridūrė dar dvi. Knygos „Vienas vaikas – 7 intelektai“ autorė Renata Lazdin pateikia praktiškai pritaikomus patarimus ir rekomendacijas, kaip aprėpti tokį platų spektrą ir, nepaklystant moksliniuose tyrimuose, suteikti vaikui galimybę atsiskleisti.


Renata Lazdin – mama ir edukologė, kuri gimus sūnui kaip ir daugelis mamų pajuto norą parodyti ir padovanoti jam visą pasaulį, supažindinti su viskuo, kas aplink ir padėti susigaudyti savyje bei išmokti priimti kitus. Pradėjusi daugiau domėtis ankstyvojo ugdymo teorijomis, autorė suprato, kad nori ir gali žiniomis dalintis ir su kitais. Ji įkūrė ankstyvojo ugdymo Kūdikių akademiją „Mažųjų valdos“ ir pradėjo taikyti 7 intelektų lavinimo programą. Vėliau atsirado ir daugiakalbis humanistinės pedagogikos principais grindžiamas vaikų darželis „Mažųjų valdos“.R. Lazdin įsitikinusi, kad visi – tiek tėvai, tiek mokytojai gali padėti vaikui atrasti ir atskleisti savo supergalias. Todėl knygoje pirmiausia aiškinama, kodėl vaikas elgiasi būtent taip, kaip elgiasi, ką daryti, kad namuose sumažėtų triukšmo, nerimo ir barnių, o padaugėtų džiaugsmo, juoko ir geros nuotaikos. Kaip nesudėtingi kasdieniai sprendimai gali pakeisti vaiko ateities galimybes ir kaip pasinaudoti žaidimais, kad namuose taptų smagiau ir jaukiau.

Autorė knygoje „Vienas vaikas – 7 intelektai“ atsako į tėvams nerimą keliančius klausimus, kurie kyla kone kasdien kiekvienam, turinčiam vaiką. Atsakymų į juos galima ieškoti daug kur, tačiau aprėpti visą galybę informacijos pakankamai sunku, ypač neturint specialių žinių, todėl Renata Lazdin aiškiai sudėlioja taškus ir pateikia susistemintą informaciją su rekomendacijomis, kaip derėtų elgtis įvairiose situacijose.


Sužinosite, kaip padėti vaikui atrasti save ir pasaulį, kaip paskatinti domėtis tuo, kas aplinkui. Kodėl tokie svarbūs vaiko gyvenime sportas ir muzika? Kaip, kada ir kodėl vaiką reikia mokyti užsienio kalbų? Kaip padėti vaikui išmokti žaisti ir kodėl jam toks svarbus laisvasis žaidimas? Kaip išvengti neigiamų ekrano pasekmių ir kaip tinkamai įrengti kambarį? Autorė aiškiai išskiria pagrindinius pirmųjų šešerių metų tikslus ir aiškina, kaip svarbu tinkamai ugdyti ir mokyti bei padėti išmokti pačiam.

Parašykite atsiliepimą apie "Vienas vaikas – 7 intelektai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymas ir auklėjimas


Dažniausiai su "Vienas vaikas – 7 intelektai" perkama kartu