0

Vieno skersgatvio filosofija

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 13,79 €*
Sutaupote: 2.80 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vieno skersgatvio filosofija

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786094441820

2020-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vieno skersgatvio filosofija" aprašymas

A. M. Piatigorskio knyga „Vieno skersgatvio filosofija“ yra filosofinio traktato ir grožinės prozos sintezė. Pasakojimo veikėjai mano, kad tikrojo filosofavimo sritis yra sąmonė, o ne kasdienis gyvenimas (sritis anapus sąmonės), ir kiekvienas savaip sprendžia problemą „filosofuoti ar gyventi?“

"Esame apgailėtini minties švaistymo čempionai.
Neįsitrauk, bet ir – jokiu būdu – nesislėpk!
Komunikacija – tai vieta, kurioje glūdi tiesos potencialas.
Užuomina dar yra ir puiki atrankos priemonė."
Aleksandr Piatigorskij

"Aleksandras Moisejevičius Piatigorskis (1929, Maskva – 2009, Londonas) – įžymus filosofas, religijotyrininkas, filosofinių ir budologinių monografijų, daugelio filosofinių straipsnių autorius, rašytojas, kūręs romanus bei esė. Andrejaus Belyj (Андрей Белый) premijos laureatas už romaną „Prisiminsi keistą žmogų...“ Populiaraus romano „Vieno skersgatvio filosofija“ autorius, Londono universiteto profesorius.
Baigęs Maskvos valstybinio universiteto filosofijos fakultetą Aleksandras Moisejevičius išvažiavo į Stalingradą, kur dirbo istorijos mokytoju, o vėliau, grįžęs į Maskvą, – moksliniu bendradarbiu Mokslų akademijos Orientalistikos institute, iš kurio buvo išvytas už viešą savo pažiūrų skelbimą ir subordinacijos pažeidimą. 1974 metais, „padedant“ KGB, emigravo į Didžiąją Britaniją."

Liudmila Piatigorskaja

Ši A. M. Piatigorskio knyga „Vieno skersgatvio filosofija“ yra filosofinio traktato ir grožinės prozos sintezė. Pagrindinis šios istorijos veikėjas N. I. Ardatovskis – realus žmogus, kaip ir kiti personažai bei įvykiai. Jis yra filosofas iš prigimties, pasirinkęs verslininko kelią.

Pasakojime galima atsekti tris chronologinius ir topografinius sluoksnius: Maskvos skersgatvį ir pokalbius, vykusius pavojingos ketvirtojo dešimtmečio atmosferos fone, jau suaugusių veikėjų pašnekesius Lenino bibliotekos rūkomajame penktojo dešimtmečio pabaigoje ir, galiausiai, autoriaus ir N. I. Ardatovskio, netiesiogiai pažįstamų nuo vaikystės, pirmuosius susitikimus Londone aštuntojo dešimtmečio pabaigoje.

"Perskaitykite šią knygą."
Ignas Staškevičius

Iš rusų kalbos vertė Algirdas Kugevičius

Parašykite atsiliepimą apie "Vieno skersgatvio filosofija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vieno skersgatvio filosofija, kurią skaitytojams dovanoja Aleksandr Piatigorskij. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aleksandr Piatigorskij su knyga Vieno skersgatvio filosofija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vieno skersgatvio filosofija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksandr Piatigorskij. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vieno skersgatvio filosofija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vieno skersgatvio filosofija" perkama kartu