0

Vilkė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vilkė

  • Leidėjas: Tvermė
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 14x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 130
  • ISBN ar kodas: 9986476380

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vilkė" aprašymas

Kur jam ieškoti paguodos ir atspirties? Dievai, kuriuos pažino, apleido išniekintas ąžuolų alkas, o kryžiaus Dievas, kurį jam piršo, liko nesuprastas ir svetimas. Tik štai, iš tolybių jį pasiekė artimos sielos balso aidas. Pranciškus Asyžietis pakuždėjo žodžius, kurie suteikė prasmę kukliai berniuko aukai.
Ir atrodo, jog miškų deivė Medeina jį išklausė.
Iš vilkės olos išvedė jį per neįžengiamą pelkę ir susiejo jo likimą su jai pavaldžia būtybe. Tarp berniuko ir mažos jo globai atitekusios vilkutės užsimezga ypatingas ryšys. Žvėris auga, stiprėja, ir jiedu pradeda veikti sutartinai. Jie jau ne bejėgiai. Jie gali ištverti pavojingą kelionę įŽemaitiją.

"Vilkė" - tai antrasis pasakojimas iš serijos apie baltų genčių pasipriešinimą į jų žemes su kardu įsibrovusiai krikščionybei. Veiksmas vyksta 1224-sais, kai vokiečiai jau užkariavo didžiąją Livonijos dalį ir rengėsi nukreipti savo jėgas į pietus prieš lietuvius bei žemaičius. Šioms tuo metu įsisiautusiom kovom buvo lemta tęstis du šimtus metų.

Parašykite atsiliepimą apie "Vilkė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vilkė, kurį parašė Skomantas. Siūlome ne tik išsamų Vilkė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Skomantas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vilkė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vilkė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Vilkė" perkama kartu