Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Vis dar aš

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-10-11 Judita

Visos autorės knygos įtraukiančios savo jausmingumu ir istorijos vingiais. Dažnai tenka skaitant ašarą nubraukti. Turiu visas jos dalis ir laukiu kaskart naujos. Kas mėgsta dkanias ir saldžias istorijas su jausmų virpuliukais - ši autorė kuria būtent tai.


Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 12.59 SoldOut

Knygos „Vis dar aš“ aprašymas

„Vis dar aš“ – trečiasis britų rašytojos Jojo Moyes romanas apie Luisą Klark, skaitytojų jau pamiltą iš ankstesnių pasakojimų „Aš prieš tave“ ir „Po tavęs“.


Šį kartą pagrindinė veikėja Luisa Klark atvyksta į Niujorką, ji nori pradėti naują gyvenimą, atsiduoti nuotykiams ir tiki, kad, nepaisant atstumo, pavyks išsaugoti santykius su mylimuoju Semu.

Ji žino, kad juodu su Semu skiria begalė mylių, kad jos darbdavys yra geras žmogus, o jo žmona turi paslaptį. Tik ji nežino, kad sutiks kai ką, kas pakeis jos gyvenimą ir viską apvers aukštyn kojom.

Luisa gerte geria Niujorko gyvenimą, atsiduoda naujam darbui ir visoms megapolio teikiamoms galimybėms. Ji dirba Leonardui Gopnikui ir jo jaunai žmonai Agnesei ir greitai pradeda bendrauti su Niujorko grietinėle – turtingiausiais žmonėmis. Taip susipažįsta ir su Džošu Rajanu, kuris į Luisos gyvenimą įneša keistą ir skausmingą praeities dvelksmą.

Pamažu Luisa ima jausti, kad širdis plėšosi tarp darbo Penktojoje aveniu ir vintažinių drabužių krautuvėlės, kurioje ji jaučiasi saugi ir laiminga kaip namie. Kaip gyventi klausant širdies? Kas iš tiesų yra Luisa Klark ir ko ji nori iš gyvenimo? Kur rasti drąsos ir ryžto daryti tai, kas teiktų laimę ir ramybę? Tai klausimai, į kuriuos Luisa galiausiai turės atsakyti.


Linksmas, kupinas romantikos, o kartais ir graudulio romanas „Vis dar aš“ atves Luisą Klark iki aiškaus suvokimo, kas ji, išmokys būti teisinga sau ir gyventi drąsiai savo naujajame pasaulyje.


„Kai juokinga, keistoka ir pažeidžiama Luisa stengiasi įsijausti į paviršutinišką Niujorko gyvenimo būdą, negali ja nesirūpinti. Absoliutus malonumas!“

Sunday Express


„Luisa yra svajonių personažas ir knygos laukia didžiulė sėkmė – pelnytai“.

Daily MailJojo Moyes (g. 1969) – britų rašytoja, žurnalistė. 10 metų dirbo žurnalistinį darbą: devynerius The Independent ir metus iš Honkongo rašė leidiniui The Sunday Morning Post. Didžiausią sėkmę rašytojai atnešė trilogija apie Luisą Klark: „Aš prieš tave“, „Po tavęs“ ir „Vis dar aš“.


Trijų pirmujų J. Moyes knygų rankraščius leidyklos atmetė. Jojo Moyes nusprendė, kad jeigu tas pats nutiks ir su ketvirtąja jos knyga, ji nustos rašyti. Tačiau išsiuntinėjusi leidykloms vos kelis pirmus naujosios knygos skyrius, J. Moyes sulaukė pasiūlymų net iš kelių leidėjų. 2002 metais išleidusi pirmąjį romaną „Sheltering Rain“, J. Moyes visą savo laiką skyrė rašymui, taip pat toliau rašė straipsnius The Daily Telegraph.


Rašytojos leidėjas atsisakė išleisti bestseleriu tapusį romaną „Aš prieš tave“ ir J. Moyes jį pardavė kitai leidyklai. Šis romanas tapo skaitomiausiu devyniose pasaulio šalyse, parduota jau trylika milijonų jo kopijų. 2016 metais kino ekranus pasiekė pagal šį romaną sukurtas filmas, kuriam scenarijų rašė pati Jojo Moyes. J. Moyes – viena iš nedaugelio rašytojų, net du kartus laimėjusi Romantinių novelių asociacijos apdovanojimą. Pirmoji kritikų įvertinta knyga „Uždraustas vaisius“(2004 m.), o antroji – „Paskutinis mylimojo laiškas“ (2011 m.). Trys jos romanai tapo New York Times bestseleriais. Rašytoja gyvena savo fermoje Esekse, Anglijoje su vyru žurnalistus Charles Arthur ir trimis vaikais.


Iš anglų kalbos vertė Bronislovas Bružas


  • Autorius: Jojo Moyes
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 504
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955137559

Kiti taip pat domėjosi


2018-10-11

Visos autorės knygos įtraukiančios savo jausmingumu ir istorijos vingiais. Dažnai tenka skaitant ašarą nubraukti. Turiu visas jos dalis ir laukiu kaskart naujos. Kas mėgsta dkanias ir saldžias istorijas su jausmų virpuliukais - ši autorė kuria būtent tai.

Parašykite atsiliepimą apie „Vis dar aš“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Vis dar aš“, Jojo Moyes. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jojo Moyes su knyga „Vis dar aš“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Vis dar aš“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jojo Moyes. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Vis dar aš“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Vis dar aš“ perkama kartu