Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Visatos enciklopedija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 16.39 SoldOut

Knygos „Visatos enciklopedija“ aprašymas

Mūsų smalsumas beribis, o astronomija - mokslas, tiriantis Visatos, kartais vadinamos kosmosu, materijos judėjimą, sandarą, kilmę ir raidą ypač skatina vaizduotę. Daug amžių manyta, kad Žemė - plokščias pasaulio centras, o dangaus skliautas sukasi apie ją, kol prieš 500 metų M. Kopernikas įrodė, kad Žemė skrieja aplink Saulę. Dar beveik 400 metų Visatos centru buvo laikoma Saulės sistema. Tik XX amžiuje suprasta, kad mūsų galaktikos, Paukščių Tako, centre ne Saulė, o Visata neapsiriboja Paukščių Taku.

Mums įdomu, kaip įsižiebia žvaigždės, iš kur atsirado Saulė ir Mėnulis, iš kokių cheminių elementų sudarytos planetos, kokia žmogaus vieta Visatoje.

Šioje knygoje „Visatos enciklopedija“ leidžiamės į nepaprastą kelionę po Visatą, beribę ir nuolat kintančią, tarpplanetinę, tarpžvaigždinę, tarpgalaktinę erdvę su kosminiais objektais - žvaigždėmis, planetomis, juodosiomis bedugnėmis...

Visata gimė Didžidjb Sprogimo metu, prieš 10-20 milijardų metų - pakalbėsime ir apie tai. Aptarsime kosmonautikos laimėjimus ir gyvenimo nesvarumo sąlygomis sunkumus.

VISATA PLĖSIS AMŽINAI...

Knyga rekomenduojama nuo 8-9 metų.


  • Autorius: Paco Torrubiano
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 173
  • Formatas: 21x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955215455
  • Vertėjas: Alfredas Steiblys

Parašykite atsiliepimą apie „Visatos enciklopedija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Visatos enciklopedija“, kurį pristato Paco Torrubiano. Siūlome ne tik išsamų „Visatos enciklopedija“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Paco Torrubiano. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Visatos enciklopedija“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Visatos enciklopedija“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Visatos enciklopedija“ perkama kartu