NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Visuotinė Lietuvių enciklopedija XV t. Mez–Nag

Kaina: 15,59 €
Kaina su kodu: 14,03 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 15.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Visuotinė Lietuvių enciklopedija XV t. Mez–Nag" aprašymas

"Visuotinės lietuvių enciklopedijos XV tome" pateikiami platūs iliustruoti straipsniai apie pasaulio valstybes: Mikroneziją, Moldaviją, Monaką, Mongoliją, Mozambiką ir kt., jų geografiją, istoriją, kultūrą, svarbiausias institucijas ir organizacijas. Atskirais straipsniais aprašomos JAV valstijos: Mičigano, Minesotos, Misisipės, Misūrio, Montanos. Spausdinama straipsnių apie tautas ir tautų grupes: mišius, mikroneziečius, minankabajus, miskitus, mistekus, mobus ir kt. Skelbiama straipsnių apie pasaulio miestus (Milaną, Minską, Miuncheną, Modeną, Mogadišą, Mogiliavą, Mombasą, Monroviją, Montevidėją, Monrealį, Murmanską, Nagasakį, Nagoją ir kt.), Lietuvos miestus, miestelius ir gyvenvietes (Mickūnus, Mielagėnus, Miežiškius, Molėtus, Mosėdį, Miroslavą ir kt.), pasaulio ir Lietuvos upes (Misisipę, Misūrį, Miniją, Mūšą ir kt.).

 

Pateikiama straipsnių apie pasaulio ir lietuvių politikos ir visuomenės veikėjus, menininkus: karalius, imperatorius ir popiežius Mykolus, Japonijos šiogūnų Minamotų dinastiją, Fransua Miteraną (François Mitterrand), Mišelį de Montenį (Michel de Montaigne), Mikelandželą (Michelangelo), Adomą Mickevičių, Andrejų Mironovą, Amedėjų Modiljanį (Amedeo Modigliani), Klodą Monė (Claude Monet), Volfgangą Amadėjų Mocartą (Wolfgang Amadeus Mozart), Edvardą Munką (Munch), Vladimirą Nabokovą, Eduardą Mieželaitį, Vincą Mykolaitį-Putiną, Česlovą Milošą, Juozą Miltinį, Moniką Mironaitę, Henriką Nagį ir kt.

 

Daug vietos skiriama Lietuvos istorijai: aprašomas pirmasis ir vienintelis Lietuvos karalius Mindaugas (susiję straipsniai Mindaugo krikštas, Mindaugo Lietuva), karalienė Morta, Nadruva ir nadruviai, Molotovo–Ribentropo paktas, pasipriešinimas okupaciniams režimams (straipsniai apie partizanų Milkintų šeimą, partizanų vadus Joną Misiūną, Vladą Montvydą ir kt.). Atspindimas Lietuvos etnografinis ir istorinis paveldas (straipsniai apie mezginius, midų, milą, mintuvus, muštuvį, nagines ir kt.).

 

Tome taip pat aprašomas archeologijos laikotarpis mezolitas ir Žemės geologinės istorijos laikotarpis mezozojus, skelbiami išsamūs straipsnių ciklai apie miestą, miškus ir miškininkystę, mokesčius ir mokesčių politiką, monetas, monopolijas, muziejininkystę, muziką, mokslą, mokymą ir mokymąsi, naftą ir naftos pramonę, informatyvūs medicinos  straipsniai (miokardo infarktas, miokarditas, mioma, mityba ir kt.), gausiai iliustruoti straipsniai apie meno kryptis ir sroves (minimalizmą, modernizmą ir kt.).


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Visuotinė Lietuvių enciklopedija XV t. Mez–Nag"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Visuotinės lietuvių enciklopedijos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Visuotinė Lietuvių enciklopedija XV t. Mez–Nag", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Visuotinė Lietuvių enciklopedija XV t. Mez–Nag" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Visuotinė Lietuvių enciklopedija XV t. Mez–Nag" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Visuotinė Lietuvių enciklopedija XV t. Mez–Nag"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Visuotinė Lietuvių enciklopedija XV t. Mez–Nag" perkama kartu