0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žemės teisė (2-as leidimas)

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 12,15 €*
Sutaupote: 3.46 € (29%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Žemės teisė (2-as leidimas)


2021-07-31 8.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žemės teisė (2-as leidimas)" aprašymas

Praėjo daugiau kaip penkeri metai nuo knygos „Žemės teisė“ pirmosios laidos. Per tą laikotarpį įvyko esminių Lietuvos visuomeninio gyvenimo ir teisinės sistemos pokyčių, kurie teisės mokslui, įstatymų leidėjams ir praktiniams darbuotojams iškėlė naujų žemės santykius reguliuojančių teisės normų konsolidavimo, kodifikavimo, sisteminio aiškinimo ir teisėto įgyvendinimo klausimų. Daugelio skaitytojų geri atsiliepimai apie pirmąjį leidinį ir didelė jo paklausa paskatino autorių parengti antrąją laidą, kuri iš esmės yra visiškai nauja knyga.
Leidinyje pateikiama nauja žemės teisės, kaip savarankiškos Lietuvos teisės sistemos šakos, koncepcija. Apibūdinami skiriamieji žemės teisės požymiai, ypatumai, šaltiniai ir istorinė raida. Žemės santykius reguliuojančios Europos Sąjungos ir Lietuvos teisės normos susistemintos į atskirus žemės nuosavybės, servitutų, žemės sandorių, naudojimo, valstybinio valdymo ir tvarkymo, žemės apsaugos, teisinės atsakomybės ir žemės ginčų nagrinėjimo teisinius institutus, analizuojama jų esmė ir ryšiai. Apibendrinama žemės teisės taikymo teismuose praktika.
Skiriama aukštųjų mokymo įstaigų teisės, aplinkosaugos, žemės ir miškų ūkio bei kitų specialybių studentams, magistrantams ir doktorantams, taip pat įstatymų leidėjams ir praktiniams darbuotojams, sprendžiantiems žemės teisės taikymo ir tobulinimo klausimus.


  • Autorius: Eduardas Monkevičius
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-616-14-8

Parašykite atsiliepimą apie "Žemės teisė (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žemės teisė (2-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Eduardas Monkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eduardas Monkevičius su knyga Žemės teisė (2-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žemės teisė (2-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eduardas Monkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žemės teisė (2-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žemės teisė (2-as leidimas)" perkama kartu