0

Žemės teisė (2-as leidimas)

  • Nuolaida knygai -29%
Internetu: 8,69 €
Knygyne: 12,15 €*
Sutaupote: 3.46 € (29%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Žemės teisė (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9955-616-14-8

2020-07-31 8.69 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Praėjo daugiau kaip penkeri metai nuo knygos „Žemės teisė“ pirmosios laidos. Per tą laikotarpį įvyko esminių Lietuvos visuomeninio gyvenimo ir teisinės sistemos pokyčių, kurie teisės mokslui, įstatymų leidėjams ir praktiniams darbuotojams iškėlė naujų žemės santykius reguliuojančių teisės normų konsolidavimo, kodifikavimo, sisteminio aiškinimo ir teisėto įgyvendinimo klausimų. Daugelio skaitytojų geri atsiliepimai apie pirmąjį leidinį ir didelė jo paklausa paskatino autorių parengti antrąją laidą, kuri iš esmės yra visiškai nauja knyga.
Leidinyje pateikiama nauja žemės teisės, kaip savarankiškos Lietuvos teisės sistemos šakos, koncepcija. Apibūdinami skiriamieji žemės teisės požymiai, ypatumai, šaltiniai ir istorinė raida. Žemės santykius reguliuojančios Europos Sąjungos ir Lietuvos teisės normos susistemintos į atskirus žemės nuosavybės, servitutų, žemės sandorių, naudojimo, valstybinio valdymo ir tvarkymo, žemės apsaugos, teisinės atsakomybės ir žemės ginčų nagrinėjimo teisinius institutus, analizuojama jų esmė ir ryšiai. Apibendrinama žemės teisės taikymo teismuose praktika.
Skiriama aukštųjų mokymo įstaigų teisės, aplinkosaugos, žemės ir miškų ūkio bei kitų specialybių studentams, magistrantams ir doktorantams, taip pat įstatymų leidėjams ir praktiniams darbuotojams, sprendžiantiems žemės teisės taikymo ir tobulinimo klausimus.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu