Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Eduardas Monkevičius knygos

Rasta: 4

Prigimtinė teisė ir žemė | Eduardas Monkevičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
32,00 €
Kaina su kodu: 28,80 €
Turime sandėlyje
Žemės teisė | Eduardas Monkevičius
-10% su kodu: PATOGU
8,69 €
Kaina su kodu: 7,82 €
Turime sandėlyje
Aplinkosaugos teisė | Algimantas Miškinis, Eduardas Monkevičius, Linas Meškys
-10% su kodu: PATOGU
7,99 €
Kaina su kodu: 7,19 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Eduardas Monkevičius vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Eduardas Monkevičius išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Eduardas Monkevičius bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Eduardas Monkevičius – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.