0

Žvalgo mokinys 6. Makindo apgultis

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 9,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žvalgo mokinys 6. Makindo apgultis

  • Serija: Žvalgo mokinys
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786094413148

2020-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žvalgo mokinys 6. Makindo apgultis" aprašymas
"Jei bijai, kad pralaimėsi, veikiausiai pralaimėsi."

Žvalgui galvoje iškilo šie Holto žodžiai, ir jis su siaubu suprato pasiduodąs. Laikas pereiti į puolimą. Laikas surizikuoti.Vilio nuotykiai šiaurėje nesibaigia. Atskleidus Makindo pilį užgrobusio Kereno išdavystę, laukia nauji pavojai. Kaip apsaugoti Aralueną nuo skotų įsiveržimo? Kaip atsikovoti Makindą, neįveikiamumu garsėjančią tvirtovę, teturint mažiau nei trisdešimt karių? Kaip išvaduoti Aralueno pasiuntinę ir vaikystės draugę Alisą, kalinčią pilies bokšte? Žvalgo Vilio laukia neeilinis uždavinys.


"
Žvalgo mokinys" - įvertintas skaitytojų visame pasaulyje Tarptautinis bestseleris.


Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Žvalgo mokinys 6. Makindo apgultis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Žvalgo mokinys 6. Makindo apgultis, kurį parašė John Flanagan. Siūlome ne tik išsamų Žvalgo mokinys 6. Makindo apgultis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido John Flanagan. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Žvalgo mokinys 6. Makindo apgultis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Žvalgo mokinys 6. Makindo apgultis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Žvalgo mokinys 6. Makindo apgultis" perkama kartu