0

Triukšmingi miško gyvūnai. Su gyvūnų balsais

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.40 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Triukšmingi miško gyvūnai. Su gyvūnų balsais

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 21c26, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9786094830495

2020-11-30 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Triukšmingi miško gyvūnai. Su gyvūnų balsais" aprašymas

Sveiki atvykę į paslaptingą ir triukšmingą MIŠKĄ! Šioje namelio pavidalo knygelėje sutiksite įvairių laukinių gyvūnų ir išgirsite jų balsus. Smagiai leiskite laiką su naujaisiais draugais!

Parašykite atsiliepimą apie "Triukšmingi miško gyvūnai. Su gyvūnų balsais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygutės su garsais

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Triukšmingi miško gyvūnai. Su gyvūnų balsais, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Triukšmingi miško gyvūnai. Su gyvūnų balsais aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Triukšmingi miško gyvūnai. Su gyvūnų balsais. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Triukšmingi miško gyvūnai. Su gyvūnų balsais dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Triukšmingi miško gyvūnai. Su gyvūnų balsais" perkama kartu