TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Džiugios Kalėdos! 2-3 metų vaikams. 4 knygelės

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 11.102 SoldOut

Knygos "Džiugios Kalėdos! 2-3 metų vaikams. 4 knygelės" aprašymas

Šioje kalėdinėje dėžutėje vaikai ras 6 spalvotus pieštukus, popieriaus lapą su trijų kalėdinių žaisliukų išklotinėmis ir 4 knygeles.

Trijose knygelėse pateikiama įvairius gebėjimus lavinančių užduotėlių, o ketvirtą knygelę sudaro net 250 lipdukų rinkinys.

Iš lapo iškirpę ir suklijavę spalvotas išklotines, vaikai pasidarys tris kalėdinius žaisliukus. Juos bus galima kur nors pastatyti arba pritvirtinus siūlą pakabinti ant eglutės.

Atliekant smagias užduotis ir užsiimant rankdarbiais lavės pastabumas, loginis mąstymas, rankos judesiai ir jų tikslumas, pažintiniai gebėjimai. Įdomios ir naudingos veiklos užteks per visą kalėdinį laikotarpį!

Linkime geros nuotaikos ir smagių akimirkų!


  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2023
  • Formatas: 21x25, dėžutė
  • ISBN ar kodas: 9786094832666

Parašykite atsiliepimą apie "Džiugios Kalėdos! 2-3 metų vaikams. 4 knygelės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kalėdas

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Džiugios Kalėdos! 2-3 metų vaikams. 4 knygelės", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Džiugios Kalėdos! 2-3 metų vaikams. 4 knygelės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Džiugios Kalėdos! 2-3 metų vaikams. 4 knygelės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Džiugios Kalėdos! 2-3 metų vaikams. 4 knygelės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Džiugios Kalėdos! 2-3 metų vaikams. 4 knygelės" perkama kartu