0

Pirkėjų atsiliepimai

Kakės Makės enciklopedija apie Lietuvą

Kaina internetu: 12,79 €
Kaina knygyne: 15,39 €*
Sutaupote: 2,60 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 12.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakės Makės enciklopedija apie Lietuvą" aprašymas

Kakė Makė kviečia Tave pažinti Lietuvą!

Ji labai domisi savo šalimi ir kasdien nori daugiau apie ją sužinoti. Iš kur kilo Lietuvos vardas? Kiek ežerų tyvuliuoja Lietuvoje? Kas yra „Tautiška giesmė“ ir kas saugo Lietuvą?

Visi atsakymai į šiuos ir dar daugiau klausimų – šioje spalvingoje ir įtraukiančioje Kakės Makės enciklopedijoje! Knygoje rasi šias temas: Lietuvos istorija, amatai, geografinė padėtis, etnografiniai regionai gamta, gyvūnai, kultūra.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: 21x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090131459

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kakės Makės enciklopedija apie Lietuvą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakės Makės enciklopedija apie Lietuvą", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Kakės Makės enciklopedija apie Lietuvą" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakės Makės enciklopedija apie Lietuvą". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakės Makės enciklopedija apie Lietuvą" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakės Makės enciklopedija apie Lietuvą" perkama kartu