NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

„Kvapų vaistinė“ – vokiečių rašytojos Annos Ruhe maginės fantastikos žanro knygų serija paaugliams. Pirmoji serijos dalis užkariavo ne tik šalies vaikų širdis, bet ir tapo tarptautiniu bestseleriu. Ar pasiruošę stebuklams ir nuotykiams?

Pagrindinė knygų serijos veikėja – paauglė Liusė, kuri buvo visai patenkinta savo gyvenimu.

Kvapų vaistinė knygos

Rasta: 4

Kvapų vaistinė 4. Talentų turnyras | Anna Ruhe
-30% su kodu: PATOGU
12,89 €
Kaina su kodu: 9,02 €
Turime sandėlyje
Kvapų vaistinė 2. Juodosios gėlės mįslė | Anna Ruhe
-22% su kodu: PATOGU
11,19 €
Kaina su kodu: 8,73 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Buvo… Jos tėvai nusipirko seną namą ir dabar visa šeima kraustosi gyventi ten. Liusė buvo pripratusi prie patogumų, o vila „Evija“ yra gerokai nutolusi nuo prabangos. Tai aptriušęs namas, apie kurį sklando ne patys palankiausi gandai.

Knygų seriją pradeda fantastinis romanas „Kvapų vaistinė 1. Magija tvyro ore“. Liusė ir jos broliukas Benas, kartu su tėvais kraustosi į kitą Vokietijos kraštą. Ten mama, kuri yra restauratorė, nusipirko seną vilą. Iš toli ji atrodo neblogai, tačiau iš arti… Aptrupėjusi, be patogumų, o kambariuose tvyro keistas kvapas.

Tačiau čia nuotykiai tik prasideda, nes Liusė ir Benas leidžiasi ieškoti durų, kurias rakina netikėtai rastas raktas. Kai jie patenka į paslaptingą vilos dalį – netiki savo akimis. Vaikai randa daugybę lentynų su kvapų buteliukais, tačiau juose slypi ne tik malonios staigmenos, bet ir pavojai. Kai kuriuos buteliukus būtų buvę geriau palikti uždarytus amžiams.

Antroji knygų serijos dalis – „Kvapų vaistinė 2. Juodosios gėlės mįslė“. Vėl susitinkame su Benu, Liuse ir Mačiu. Vaikai turi paslaptį: jų namuose yra slapta vieta – kvapų vaistinė. Tačiau vieną dieną dingsta meteoro milteliai – svarbiausias magiškų kvapų ingredientas. Ieškodami vagies vaikai keliauja į Amsterdamą. Ten jie sulaukia pagalbos iš keisto žmogaus ir patiria daugybę nuotykių.

Šios knygų serijos pirmoji dalis sulaukė milžiniško populiarumo. Autorė Ana Ruth iš pradžių planavo parašyti trilogiją, bet šiuo metu išleido jau penkias knygas. Ir tai ne pabaiga. Knyga „Kvapų vaistinė 1. Magija tvyro ore“ buvo apdovanota vokiečių vaikų literatūros premijomis bei įvertinta leidinio „Der Spiegel“.

Knygų serija skirta 10-14 metų vaikams, kurie lengvai susitapatina su smalsiais ir drąsiais veikėjais. Kviečiame knygas įsigyti internetu ir leistis į nepaprastą fantazijų pasaulį.