0

Kvapų vaistinė. Magija tvyro ore

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 14,59 €*
Sutaupote: 3.60 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kvapų vaistinė. Magija tvyro ore

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786094731129

2020-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kvapų vaistinė. Magija tvyro ore" aprašymas

Palikti namus ir draugus, trenktis į kitą Vokietijos kraštą – ir viskas, ką ten randi, tėra neaišku kada pastatyta vila, tarp aplinkinių turinti nekokią reputaciją. Tačiau kai atskleis jos paslaptis, Liusė seną pastatą ims vertinti visai kitaip – apie trylikametės mergaitės ir jos broliuko Beno nuotykius pasakojama pirmojoje trilogijos dalyje „Kvapų vaistinė. Magija tvyro ore“.

Iš tolo „Evijos“ vila atrodo visai padoriai – lyg cukraus glajuje pamirkyta puošni pilaitė. Bet tik prieik arčiau ir visas grožis dings – visi kampai suklypę, langai neužsidaro, išblukę dažai lupasi, aplink keistai kvepia, o kiekvieną laisvą plotą savinasi vijokliai. Blogiausia, kad vila stovi „viduryje niekur“: nuo miestelio iki Berlyno – šešios valandos kelio automobiliu!

Liusė būtų laiminga, jei jos šeima būtų pasilikusi gyventi senuosiuose namuose su visais patogumais. Tačiau šiandien ji su mama, tėčiu ir mažuoju broliuku atsikraustė į „Evijos“ vilą – kažkokį seną krosnimi kūrenamą pastatą. Kol paauglė bamba, jos mama negali atsidžiaugti sėkmingu pirkiniu – toks senove alsuojantis pastatas, ir taip pigiai! Nenuostabu, kad ji džiūgauja, juk ji - restauratorė, kuriai tik duok atkurti kokią senieną… Be to Liusei neramu, nes kaimynų berniukai namą vadina „šiurpų vila“...

Jau nuo pirmos dienos Liusės dėmesį atkreipia keisti kvapai tvyrantys visuose namo kambariuose ir koridoriuose. Be to, ką reiškia prie durų kabantis senas nublukęs užrašas, skelbiantis, kad nosis yra sielos vartai?.. Ir kokias duris atrakina tas senas raktas, kurį Liusė randa po grindų lenta – juk jis netinka nė vienai iš spynų! Galbūt jis veda į slaptą kambarį, apie kurį niekas nežino?..

Pirmąją trilogijos dalį „Kvapų vaistinė. Magija tvyro ore“ įvertino vienas didžiausių Europos leidinių „Der Spiegel“, knyga pelnė ne vieną Vokietijos vaikų literatūros apdovanojimą. Įdomias istorijas vokiečių rašytoja Anna Ruhe sugalvojo jau seniai, tačiau tik susilaukusi dviejų vaikų nusprendė jas užrašyti. Jos išsyk užkariavo jaunųjų (10-14 metų) šalies skaitytojų širdis ir pelnė rašytojai tarptautinį pripažinimą.

Edukologė dr. Austėja Landsbergienė pastebi, kad ankstyvuoju paauglystės laikotarpiu vaikai ieško galimybės tapatintis su drąsiais, išskirtiniais knygų herojais – Liusė atitinka visus tokiems veikėjams keliamus reikalavimus. Ji ne tik smalsi ir drąsi, bet ir savarankiška, o jos niurzgėjimas, atsikalbinėjimas, noras būti nepriklausomai patiks paaugliams – jie tikrai atpažins save. Vertėja Indrė Klimkaitė sako, kad „Kvapų vaistinė. Magija tvyro ore“ – tai paslaptimis ir senove dvelkiantis detektyvas į paauglystę žengiantiems vaikams – jis tikrai nepaliks abejingų.

Iš vokiečių kalbos vertė Indrė Dalia Klimkaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Kvapų vaistinė. Magija tvyro ore"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kvapų vaistinė. Magija tvyro ore, kurį parašė Anna Ruhe. Siūlome ne tik išsamų Kvapų vaistinė. Magija tvyro ore aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Anna Ruhe. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kvapų vaistinė. Magija tvyro ore. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kvapų vaistinė. Magija tvyro ore dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kvapų vaistinė. Magija tvyro ore" perkama kartu