0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kvapų vaistinė 2. Juodosios gėlės mįslė

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-10 Emanuelis

The best book after the Bible! I have both parts!


2022-09-30 8.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kvapų vaistinė 2. Juodosios gėlės mįslė" aprašymas

Autorės Annos Ruhe galvoje įdomios istorijos sukosi jau seniai, tačiau rašyti ji pradėjo tik gimus dviem vaikams. Pirmąsias autorės knygas itin palankiai sutiko jaunieji Vokietijos skaitytojai (10–14 metų), jos įvertintos reikšmingais apdovanojimais. Autorė greitai išgarsėjo gimtojoje šalyje, o knygų serija apie Kvapų vaistinę Annai Ruhe atnešė tarptautinę šlovę.

Pirmoji serijos dalis „Kvapų vaistinė: magija tvyro ore“ sulaukė tokio didelio jaunųjų skaitytojų pripažinimo, kad autorė Anna Ruhe parašė jau šešis šios knygos tęsinius, o už pirmąją dalį pelnė ne vieną vaikų ir jaunimo literatūros apdovanojimą: „Leipziger Lesekompass“, „Ulmer Unke“.

Antrojoje dalyje „Juodosios gėlės mįslė“ pasakojama, kokius nuotykius patyrė Liusė, Matis ir Benas po nelengvo mūšio su amžinaisiais. Aiškindamiesi, kas pavogė meteoro miltelius, be kurių neįmanoma pagaminti nė vieno stebuklingo kvapo, vaikai ne tik atskleidžia miltelių dingimo paslaptį, bet ir įmena dar vieną svarbią mįslę.


  • Autorius: Anna Ruhe
  • Serija: Kvapų vaistinė
  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094732119
  • Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-10

The best book after the Bible! I have both parts!

Parašykite atsiliepimą apie "Kvapų vaistinė 2. Juodosios gėlės mįslė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kvapų vaistinė 2. Juodosios gėlės mįslė", kurį pristato Anna Ruhe. Siūlome ne tik išsamų "Kvapų vaistinė 2. Juodosios gėlės mįslė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Anna Ruhe. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kvapų vaistinė 2. Juodosios gėlės mįslė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kvapų vaistinė 2. Juodosios gėlės mįslė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kvapų vaistinė 2. Juodosios gėlės mįslė" perkama kartu