NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Lina Rutkienė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Lina Rutkienė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Lina Rutkienė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Lina Rutkienė knygos

Rasta: 3

Technologijų specialistų profesinė kalba: sistema ir vartosena | Lina Rutkienė
-10% su kodu: PATOGU
19,17 €
Kaina su kodu: 17,26 €
Turime sandėlyje
Akademinė ir profesinė kalba. Tekstų ypatybės ir kūrimas | Lina Rutkienė, Raimundas Kirvaitis, Rasuolė Vladarskienė, Vaida Buivydienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
32,41 €
Kaina su kodu: 29,17 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas