0

Akademinė ir profesinė kalba. Tekstų ypatybės ir kūrimas

Kaina internetu: 26,59 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 3.40 € (12%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Akademinė ir profesinė kalba. Tekstų ypatybės ir kūrimas

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9786094761805

2020-10-31 26.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Akademinė ir profesinė kalba. Tekstų ypatybės ir kūrimas " aprašymasVadovėlyje "Akademinė ir profesinė kalba: tekstų ypatybės ir kūrimas" nagrinėjami studentams aktualių akademinių ir profesinių tekstų kūrimo principai bei modeliai; mokoma, kaip tinkamai ir taisyklinga kalba tuos tekstus parengti.

Pirmoje dalyje aptariami bendrieji tekstų kūrimo principai, sakytinių ir rašytinių tekstų bendrybės ir skirtumai.
Antra dalis skirta sakytiniams tekstams – viešosioms kalboms. Analizuojamos viešosios monologinės ir dialoginės kalbos, pasirengimas joms. Atskirai nagrinėjama studijų darbų pristatymų ir darbo kalbų tinkama raiška.
Trečioje dalyje išsamiai apžvelgiami akademinių (studijų) darbų rašymo ypatumai, šių tekstų struktūra, įforminimo dalykai, dažniausios kalbos klaidos.
Ketvirtoje dalyje supažindinama su profesinės veiklos tekstais.

Apžvelgus pagrindinius dokumentų rengimo reikalavimus, aiškinami atskirų dokumentų tekstų rengimo modeliai, ypatingą dėmesį skiriant taisyklingoms kalbos priemonėms; iškeliami dokumentų ir dalykinių laiškų panašumai ir skirtumai. Kaip atskiras tipas aptariami profesiniai tekstai elektroninėje erdvėje, iškeliami būdingieji jų bruožai, nagrinėjami galimi įvairūs kalbos raiškos variantai ir jų reikšmės skirtumai, analizuojamos dažniausios kalbos klaidos, jų priežastys ir klaidų taisymo būdai.

Parašykite atsiliepimą apie "Akademinė ir profesinė kalba. Tekstų ypatybės ir kūrimas "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių kalba ir literatūra

Lina Rutkienė, Raimundas Kirvaitis, Rasuolė Vladarskienė, Vaida Buivydienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Akademinė ir profesinė kalba. Tekstų ypatybės ir kūrimas , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Akademinė ir profesinė kalba. Tekstų ypatybės ir kūrimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Akademinė ir profesinė kalba. Tekstų ypatybės ir kūrimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Akademinė ir profesinė kalba. Tekstų ypatybės ir kūrimas ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lina Rutkienė, Raimundas Kirvaitis, Rasuolė Vladarskienė, Vaida Buivydienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Akademinė ir profesinė kalba. Tekstų ypatybės ir kūrimas " perkama kartu