0

Akademinė ir profesinė kalba. Tekstų ypatybės ir kūrimas

Internetu: 26,59 €
Knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 3.40 € (12%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Akademinė ir profesinė kalba. Tekstų ypatybės ir kūrimas

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9786094761805

2020-07-31 26.59 InStock
Į krepšelį
AprašymasVadovėlyje "Akademinė ir profesinė kalba: tekstų ypatybės ir kūrimas" nagrinėjami studentams aktualių akademinių ir profesinių tekstų kūrimo principai bei modeliai; mokoma, kaip tinkamai ir taisyklinga kalba tuos tekstus parengti.

Pirmoje dalyje aptariami bendrieji tekstų kūrimo principai, sakytinių ir rašytinių tekstų bendrybės ir skirtumai.
Antra dalis skirta sakytiniams tekstams – viešosioms kalboms. Analizuojamos viešosios monologinės ir dialoginės kalbos, pasirengimas joms. Atskirai nagrinėjama studijų darbų pristatymų ir darbo kalbų tinkama raiška.
Trečioje dalyje išsamiai apžvelgiami akademinių (studijų) darbų rašymo ypatumai, šių tekstų struktūra, įforminimo dalykai, dažniausios kalbos klaidos.
Ketvirtoje dalyje supažindinama su profesinės veiklos tekstais.

Apžvelgus pagrindinius dokumentų rengimo reikalavimus, aiškinami atskirų dokumentų tekstų rengimo modeliai, ypatingą dėmesį skiriant taisyklingoms kalbos priemonėms; iškeliami dokumentų ir dalykinių laiškų panašumai ir skirtumai. Kaip atskiras tipas aptariami profesiniai tekstai elektroninėje erdvėje, iškeliami būdingieji jų bruožai, nagrinėjami galimi įvairūs kalbos raiškos variantai ir jų reikšmės skirtumai, analizuojamos dažniausios kalbos klaidos, jų priežastys ir klaidų taisymo būdai.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu