NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Lisa Jewell (g. 1968 m. liepos 19 d., Londone) – britų autorė.

Rašytoja gimė Londone, sekretorės ir prekybos agento šeimoje. Ji mokėsi Finčlio katalikiškoje mergaičių gimnazijoje.

Lisa Jewell knygos

Rasta: 10

Šeima išlieka | Lisa Jewell
  • Nauja knyga
-10% su kodu: PATOGU
17,79 €
Kaina su kodu: 16,01 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Nematoma mergina | Lisa Jewell
-20% su kodu: PATOGU
6,81 €
Kaina su kodu: 5,45 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Prieš man tave sutinkant | Lisa Jewell
-50% su kodu: PATOGU
9,73 €
Kaina su kodu: 4,87 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Šeima iš viršaus (knyga su defektais) | Lisa Jewell
-10% su kodu: PATOGU
3,49 €
Kaina su kodu: 3,14 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 10

Baigusi mokyklą dvejus metus praleido Barneto koledže, kur įgijo menų pagrindų specialybę, paskui dvejus metus Epsomo meno ir dizaino mokykloje studijavo mados iliustravimą ir komunikaciją.

Trejus metus Lisa Jewell dirbo mados tinklo „Warehouse“ viešųjų ryšių asistente, o vėliau ketverius metus – priimamojo administratore ir asistente spaudai marškinių siuvimo įmonėje.

Moteris nė neketino tapti rašytoja, tačiau viską nulėmė netikėtos lažybos. Draugė metė iššūkį: trys knygos skyriai mainais į vakarienę mėgstamiausia restorane. Ir, žinoma, Lisa Jewell skaniai pavakarieniavo. Parašyti trys skyriai virto pirmąja knyga, kuri sulaukė milžiniško pasisekimo ir tapo geriausiai parduodamu 1996-ų metų debiutiniu romanu. Nuo to laiko autorė atsidėjo vien kūrybai.

Į lietuvių kalbą išversti net keli jos trileriai. „Tada ji dingo“ – įtempta istorija apie dingusią merginą ir šį įvykį gaubiančią paslaptį, neatskleistą net po dešimtmečio. Vilties netekusi mama vis dar bando išsiaiškinti savo dukros dingimo aplinkybes. Juo labiau, kad į paviršių kyla naujos bylos detalės. Autorė sukūrė stiprius psichologinius veikėjų portretus ir tai yra vienas pagrindinių jos kūrybos bruožų.

Knygoje „Stebiu tave“ Lisa Jewell kviečia skaitytojus į mažą prestižinį Anglijos miestelį, kuriame gyvena pasiturintys žmonės. Tai rami gyvenvietė, tačiau turi vieną trūkumą – visi vieni apie kitus viską žino. „Stebiu tave“ – įtraukiantis trileris apie maniją ir persekiojimą.

Knyga „Šeima iš viršaus“ turi šiek tiek gotikinio romano bruožų. Tai tamsus, nerimą keliantis ir sudėtingas  psichologinis trileris, kuris dovanoja įtemptą atmosferą ir siūlo pasinerti į senas šeimos paslaptis.

Nenuspėjamo siužeto istorija „Nematoma mergina“ taip pat vilioja tamsiomis šeimos paslaptimis, išdavystėmis ir blogiu, kuris slypi ten, kur jo nesitiki. Skaitytojai įsitikins, kad rašytoja Lisa Jewell turi talentą kapstytis po tamsiausias savo veikėjų paslaptis.

Autorė parašė jau daugiau nei dešimt knygų, kurios verčiamos į įvairias kalbas ir beveik visada patenka į „New York Times“ bestselerių sąrašus. Mėgstate trilerius? Įsigykite Lisa Jewel knygas internetu.