Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Šeima išlieka

Kaina: 17,79 €
Kaina su kodu: 16,01 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Knygą turėsime: 2024-06-04

2024-05-31 17.79 InStock
Rezervuoti 16,01 € -10% su kodu
PATOGU
Rezervuoti

Knygos „Šeima išlieka“ aprašymas

Vieną ankstų rytą detektyvas Samuelis Ovusu iškviečiamas į Temzės pakrantę, kurioje aptiktas siaubingas radinys. Nusiuntęs jį teismo medicinos ekspertams, tyrėjas sužino, kad žmogaus kaulai susiję su labai sena byla, pradėta prieš trisdešimt metų, kai didžiuliame name Čelsyje ant virtuvės grindų rasti trijų žmonių lavonai.

Reičelę Rimer irgi ištinka šokas — moteris išgirsta, kad jos vyras Maiklas rastas negyvas savo namo Prancūzijoje rūsyje. Visi ženklai rodo, jog vidun įsigavo kažkas svetimas, ir vietos policija reikalauja, kad Reičelė nedelsdama atvyktų atsakyti į keletą klausimų apie savo sutuoktinį ir jo praeitį, bet į tuos klausimus ji visai nenori atsakinėti.

Praėjus trims dešimtmečiams nuo to laiko, kai po baisios tragedijos išvyko iš Londono, Liusė Lamb pagaliau grįžta namo. Moteriai su vaikais po truputį kuriantis ir rengiantis pirkti pirmą nuosavą būstą, jos brolis leidžiasi į kelionę ieškoti berniuko iš jų bendros praeities; prisiminimai apie tą berniuką juodu tebepersekioja ir šiandien.

Beskubėdami išsiaiškinti painias paslaptis, veikėjai supras, kad yra susiję tokiais saitais, kokių nė neįsivaizdavo.

Romane „Šeima išlieka“, pratęsiančiame išskirtinį New York Times bestselerį „Šeima iš viršaus“, Lisa Jewell įrodo pasiekusi meistrystės viršūnę. Pribloškianti, pinkli, paveiki istorija sukasi apie tai, kaip svarbu saugoti ir ginti žmones, kuriuos mylime, taip pat atskleisti tiesą.

„Dar vienas meistriškai parašytas trileris, kurį sukūrė šių laikų psichologizmo karalienė.“
Mark Edwards

„Daugelį rašytojų vertinu dešimtuku iš dešimties, bet Lisa – kiauras šimtukas.“
Gillian McAllister


  • Autorius: Lisa Jewell
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094903106
  • Vertėjas: Paulė Budraitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Šeima išlieka“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Šeima išlieka“, Lisa Jewell. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lisa Jewell su knyga „Šeima išlieka“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Šeima išlieka“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lisa Jewell. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Šeima išlieka“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Šeima išlieka“ perkama kartu