NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Mark Manson (g. 1984 m. kovo 9 d., Austinas, JAV) – amerikiečių rašytojas, savipagalbos knygų autorius, tinklaraštininkas, verslininkas.

Gimė ir augo Teksase. Bostono universitete studijavo finansus. 2007 m. baigė universitetą, o 2009 m. ėmė rašyti pirmąjį savo tinklaraštį.

Mark Manson knygos

Rasta: 7

KNYGŲ RINKINYS. Mark MANSON: Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto + Viskas yra sukrušta | Mark Manson
-10% su kodu: PATOGU
6,49 €
Kaina su kodu: 5,84 €
Turime sandėlyje
Viskas yra sukrušta. Knyga apie viltį (knyga su defektais) | Mark Manson
-10% su kodu: PATOGU
1,49 €
Kaina su kodu: 1,34 €
Turime sandėlyje
Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą | Mark Manson
-30% su kodu: PATOGU
4,29 €
Kaina su kodu: 3,00 €
Turime sandėlyje
Viskas yra sukrušta. Knyga apie viltį | Mark Manson
-30% su kodu: PATOGU
4,29 €
Kaina su kodu: 3,00 €
Turime sandėlyje
Rasta: 7

Pirmiausia dalinosi vakarėlių ir meilės nuotykių įspūdžiais, dėstė flirto meno paslaptis. Vėliau šis tinklaraštis tapo platforma romantiškų pažinčių verslui. Galiausiai vaikinas tapo vadinamuoju „skaitmeniniu klajokliu“, tapo pastovios darbo vietos neturinčiu rašytoju, tarškinančiu kompiuterio klaviatūrą bibliotekose, kavinėse įvairiose šalyse.

Mark Manson pasakoja, kad vaikystėje labai skyrėsi nuo savo bendraamžių - draugai klausė „Backstreet Boys“, o jis skaitė Nietzschę, domėjosi filosofija ir psichologija. Studijuodamas universitete įsitraukė į keisčiausius savipagalbos judėjimus, įgijo nemažai šios srities žinių.

Mark Manson greitai nusibosta ta pati veikla – tai skatina kūrybiškumą, bet kelia ir nemažai sunkumų. Pirmąjį darbą jis metė vos po dviejų mėnesių, ne kartą atsidūrė ant bankroto ribos. Tačiau... jis apkeliavo 60 valstybių ir kalba trimis kalbomis. Mark Manson patirtis moko, jog nesėkmė tėra žingsnis sėkmės link – ir tas žingsnis niekada nėra nuobodus.

Mark Manson rašo tekstus įvairiausiomis temomis – apie kultūrą, porų santykius, gyvenimo pasirinkimus, psichologiją. 2014 m. per mėnesį jo puslapį aplankydavo 400 tūkst. lankytojų, o 2016 m. jų skaičius išaugo iki 2 mln. Toks populiarumas sudomino žiniasklaidos gigantus – šiandien Mark Manson tekstai publikuojami CNN, BBC, „Business Insider“, „Time“ ir kituose portaluose bei leidiniuose.

Šiuo metu Mark Manson gyvena parduodamas savo internetinės svetainės turinį bei rašydamas tekstus žiniasklaidai. Jis vedė brazilę ir laimingai gyvena Niujorke. Į lietuvių kalbą išverstas bestseleris „Subtilus menas nekrušti sau proto“ – žymiausia Mark Manson knyga.

„Didžioji dalis mano rašinių pirmiausia skirti man pačiam. Aš nesidalinu idėjomis manydamas, kad esu teisus, o visi aplink klysta. Aš rašau, nes esu tikras, kad dažnai klystu, o analizuodamas savo klaidas, galbūt galiu padėti kitiems“, – pasakoja Mark Manson.