Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą

4.2
(34 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,14 €
Kaina su kodu: 3,57 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2021-11-18 aurimas

man patiko, ypac jei esi zmogus overthinker tada kaip tik tau si knyga


2024-07-31 7.137 InStock
Į krepšelį 3,57 € -50% su kodu
PATOGU

Knygos „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą“ aprašymas

Jau psirodė antroji autoriaus knyga - "Viskas yra sukrušta. Knyga apie viltį ".

Originalus knygos pavadinimas: "The Subtle Art of Not Giving a F*ck: A Counterintuitive Approach to Living a Good Life".

Šiame mūsų kartos savigalbos vadove tinklaraštininkas-superžvaigždė mums parodo, kad gebėjimo būti laimingam esmė – liautis stengtis būti nuolat pozityviam, ir vietoj to stengtis geriau spręsti problemas.

Dešimtmečius mums vis buvo sakoma, kad pozityvus mąstymas yra raktas į laimingą ir turiningą gyvenimą. Tačiau tos dienos baigėsi. „Velniop pozityvumą, – sako Markas Mansonas. – Būkime atviri – kartais reikalai būna sumauti ir turime su tuo susitaikyti.“ Kelerius pastaruosius metus Mansonas savo itin populiariame tinklaraštyje sklaidė mūsų iliuzines viltis, susijusias su savivaizdžiu ir pasauliu. Dabar savo negailestinga išmintimi jis dalijasi šioje novatoriškoje knygoje "Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą | The Subtle Art of Not Giving a F*ck: A Counterintuitive Approach to Living a Good Life".

Mansonas savo argumentus pateikia pasitelkdamas tiek akademinius tyrimus, tiek taiklius juokelius, kad gyvenimas pagerės ne išmokus iš citrinų pasidaryti limonadą, o išmokus jas geriau virškinti. Žmonės netobuli ir riboti. Anot Mansono, ne visi gali būti išskirtiniai – visuomenėje yra ir laimėjusiųjų, ir pralaimėjusiųjų; tai ne visai teisinga ir tai – ne mūsų kaltė. Rašytojas pataria mums susipažinti su savo trūkumais ir su jais susitaikyti. Jo teigimu, tai yra tikrasis galios šaltinis. Kai tik pripažįstame savo baimes, klaidas ir abejones, kai liaujamės bėgti nuo skausmingos tiesos, jos vengti ir stojame su ja į akistatą, randame drąsos ir pasitikėjimo savimi, kurio taip desperatiškai siekiame.

Mansono atviros, tikros ir linksmos istorijos, pagyvintos nešvankiu, šiurkščiu humoru, supurto ir pažadina. Ši knyga – tarsi pliaukštelėjimas per veidą, priverčiantis kiekvieną pabusti ir pradėti gyventi pilnatviškesnį ir žemiškesnį gyvenimą.

"Tvirtybę, laimę ir laisvę suteikia žinojimas, kuo rūpintis, o svarbiausia – kuo nesirūpinti. Tai meistriškai parašyta filosofinė ir praktinė knyga, suteiksianti skaitytojams išminties būtent tai padaryti."
Ryan Holiday, „New York Times“ bestselerių „The Obstacle Is the Way“ ir „Ego Is the Enemy“ autorius

"Visų kitų knygų priešingybė. Nesistenk. Pasiduok. Klysk. Nuleisk kartelę. Nebetikėk savim. Paisyk savo skausmo. Ak, ir pribaik save. Kiekvienas teiginys įžvalgus, teisingas, naudingas ir veikia kur kas galingiau nei įprastas pozityvumas. Glausta, bet nepaprastai gili knyga. Perskaičiau per naktį, o dabar vėl būtina ją perskaityti."
Derek Sivers, „CD Baby“ įkūrėjas ir knygos „Anything You Want: 40 Lessons for a New Kind of Entrepreneur“ autorius

"Markas geba rasti giliai slypinčias stulbinančias, tuo pat metu lyg ir logikai prieštaraujančias įžvalgas apie gyvenimo sunkumus. Dėl to jis yra vienas mėgstamiausių mano rašytojų, o ši knyga kol kas geriausias jo darbas."
Matt Kepnes, „New York Times“ bestselerio „How to Travel the World on $50 a Day: Travel Cheaper, Longer, Smarter“ autorius

"Ši knyga tarsi būtinas geriausio draugo pliaukštelėjimas per veidą: šmaikšti, vulgari ir tikrai verčianti susimąstyti. Skaityk tik tuo atveju, jei ryšies atmesti visus pasiteisinimus ir aktyviai gyventi sumautai geresnį gyvenimą."
Steve Kamb, bestselerio „Level Up Your Life“ autorius ir „NerdFitness.com“ įkūrėjas


  • Autorius: Mark Manson
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 191
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098194029

2022-12-06

Prie dvi dienas perskaičiau puse knygos, dėl to maniau kad galiu susidaryti įspūdį apie knyga. Knyga visai nk, bet kas yra pažengęs saviugde žurejo podkesta ar panašiai tai nk naujo nesužinosi tik kartojimas bus ta knyga ir tik primins kaip pavz reikia parimti atsakomybę už savo veiksmų, šita knyga tinka kas pradeda gilintis ir saviugda.

2021-11-18

man patiko, ypac jei esi zmogus overthinker tada kaip tik tau si knyga

2021-10-07

Super knyga. Reikia visiems bent kartą perskaityti. :)

2021-02-26

Gan lengvai skaitosi, kažkuo truputį užkabina, bet tikrai nėra verta aukščiausių balų.

2020-12-12

Knyga parasyta savitu stiliumi, taciau kiekvienas gali rasti kazka artimo sau. Tikrai verta perskaityti!

2020-10-27

Kas sako, kad nepatiko knyga, neskaitė iki galo. Labai rekomenduoju.

2020-10-02

Ši knyga labai nepatinka pižonams ir snobams, tuštukėms ir tuštukams iš instagramų, facebookų, kuriuose talpina savo sintetinius gyvenimus. Ši knyga tokiems, kaip smūgis šlapiu skuduru

2020-08-11

2020-08-11

Visiškai nepatiko, pilstymas iš tuščio į kiaurą. Nerekomendu,

2020-05-18

Man nepatiko visiškai.

2020-05-06

2020-05-04

Dr Ilekhojie TAI, KAS man padėjo išsaugoti mano santykį.TEKSTAS ARBA PRIDĖTI Jį APIE WHATSAPP: +2348147400259

Aš noriu paliudyti apie puikų ir galingą rašytoją, kuris mano vyrui palikęs mane ir vaikus 2 savaitėms, kai aš jam paskambinau, jis nesirinko, kai grįžo namo trečią savaitę. Jis man pasakė, kad nori skyrybų, man buvo taip liūdna Aš verkiau visą naktį, kai jis vėl išvyko, kitą dieną buvau toks vienišas, ieškodamas ko nors internete, kai radau burtininką, vadinamą dr. Ilekhojie, kuris padėjo daugybei žmonių susidoroti su jų problemomis, todėl aš susisiekiau su juo dėl savo problemų, jis man pasakė, kad bus Priimk 24 valandas, o mano vyras grįš pas mane. Aš padariau viską, ką jis liepė man padaryti. Kitą dieną mano vyras grįžo atsiklaupęs ir maldavo, kad atšauktų skyrybas, kuriomis dabar džiaugiamės kartu. susisiekite su juo „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 arba el. paštu ([email protected])

2020-03-08

Nepatiko. Perskaičiau nedidelę dalį šios knygos ir niekam nerekomenduočiau jos. Autorius dažnai sako, kad jam “nusišikt”, “nusispjaut” ant daug dalykų. Skaitytoją grubiai vadina kvailiu. Apskritai knygos turinys - tik kažkokių neaiškių minčių kratinys. Nepagarbus rašymo stilius. Kažkokio narkomano sapalionės. Beje, jis pats rašo, kad vartojo lsd. Ir tai skamba labai pagyrūniškai, lyg butų kuo didžiuotis. Yra daug kartų vertingesnių knygų, kurios tikrai motyvuoja priimti teisingus sprendimus savo gyvenime. Pvz. V. Zeland Transerfingo knygos, V. E. Frankl “Žmogus ieško prasmės”, O. Gadeckij, E. Tolle knygos.

2019-11-26

Patiko ir susiskaitė lengvai. Tikrai verta perskaityti visiems, norintiems gyventi labiau atsipalaidavus, neapkraunant savęs nereikalingomis emocijomis. Paprastai ir aiškiai apie tai, kaip elgtis, kad būtų lengviau gyventi ir sau, ir kitiems.

2019-09-10

Knyga, kuri iš dalies pakeitė mano požiūrį į daugelį dalykų, tikrai yra ko pasimokyti ir ką apmąstyti. Taip pat, patiko autoriaus aprašomi gyvenimiški pavyzdžiai. Rekomenduoju visiems perskaityti, nes knyga tikrai verta vietos asmeninėje bibliotekoje.

2019-06-09

2019-05-20

Vau! tokia gera knyga, kad perskaičiau, daviau draugėms skaityti su pasakymu "mokykimės". Verta dėmesio, verta perskaityti ir turėti savo knygų bibliotekėlėje namuose.

2019-05-13

Niekada iki šiol nieko panašaus taip įdomaus skaičius! Super gera...

2019-05-10

Nuostabiausia kada nors skaityta knyga! Dėmesio: tai ne knyga pižonams ir snobams, jiems gali būti per daug skaudu apie save skaityti

2019-03-12

Geriau jau buciau 4 filmis praziurejas per ta laika

2019-01-30

Šią knygą reikia perskaityt daugeliui, kurie lenktyniauja, lenktyniauja kasdien ir visame kame

2018-11-20

Žiauriai gera knyga. Labai rekomenduoju!!!

2018-11-09

Ko gero geriausia kada nors skaityta knyga apie tą mūsų trizniojimą ir bandymą nuolat vaidinti laimingus, kai reikalai iš tiesų yra sušikti. Keep calm

2018-11-04

Nesu savigalbos knygų mėgėja, bet šio NEW YORK TIMES bestselerio ištrauka internete sudomino ir suintrigavo. Nusipirkau knygą. Patiko toks realistiškas požiūris į pasaulį, visuomenę ir žmones. Netikiu, kad viena knyga gali pakeisti tavo gyvenimą, bet skaitant yra apie ką pamąstyti.

2018-11-03

Labai gera knyga atverianti dabartinės visuomenės skaudulius. Geras vertimas. Glamūras nėra viskas, - tkia pagrindinė idėja.

2018-10-19

Vertimas silpnas,bet padėka už nuorodą į kitą žaltinį Ernest Becker “The denial of death”.

2018-09-11

knygos pavadinimo vertimas su originaliu pavadinimu kaip visada žengia skirtingais keliais, vienas į rytus, kitas į vakarus

2018-09-07

Net ir tokiai "Self help" knygai perdaug pilstoma iš tuščio į kiaurą.

2018-02-13

Skaitai knygą, tačiau atrodo, kad gertum alų ir šnekučiuotumeis su labai geru draugu. Toks stilius įtraukia iš karto ir knygą perskaičiau per vieną vakarą... Knyga tikrai labai skiriasi nuo kitų motyvacinių knygų...

2018-01-15

Baigiantis narcizo ir privilegijuotųtų epochai, pradės populiarėti tokio tipo knygos. Turiu omeny, žmonės pradės žiūrėti į savo klaidas ir silpnybes, kaip į kažką naudingo. Gyvenimo mačiusiems, ir iš jo pasimokiusiems šioje knygoje nebus nieko naujo, tačiau jaunimui - rekomenduoju.

2018-01-10

Gera žinia - siūlomi metodai veikia.
Bloga žinia - gerų rezultatų pasieks vienetai. Minimi principai pradeda veikt po ilgo darbo su savimi. Jie reikalauja vertybių ir santykių peržiūrėjimo. Pokyčiai nesunkiai sugriauna esamą situaciją. Visumoj, atmetus pavadinimą ir stilių, knyga patenka į "pasiek nušvitimą" ar "uždirbk milijoną" kategoriją.

2017-12-03

Rekomenduoju visiems!

2017-11-30

Liuks knyga, gera ne tik pavadinimas, bet ir turinys

2017-11-25

Geriausia kada nors skaityta knyga. Nesistebiu, kad parduota milijonas kopijų

Parašykite atsiliepimą apie „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Mark Manson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mark Manson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą“ perkama kartu