Odeta Žukauskienė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Odeta Žukauskienė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Odeta Žukauskienė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Odeta Žukauskienė knygos

Rasta: 4

Atminties ir žvilgsnio trajektorijos: vaizdo kultūros refleksija | Odeta Žukauskienė, Žilvinė Gaižutytė-Filipavičienė
-10% su kodu: PATOGU
20,19 €
Kaina su kodu: 18,17 €
Turime sandėlyje
Kultūra tinklaveikos visuomenėje: tapatybės industrija | Odeta Žukauskienė, Sud. Rita Repšienė
-10% su kodu: PATOGU
10,09 €
Kaina su kodu: 9,08 €
Turime sandėlyje
Meno formų metamorfozės | Odeta Žukauskienė
-10% su kodu: PATOGU
9,67 €
Kaina su kodu: 8,70 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas