Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Vaizd(ini)ai ir įvaizdžiai. Kas ir kaip mus kuria?

Kaina: 30,28 €
Kaina su kodu: 27,25 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-04-30 30.28 InStock
Į krepšelį 27,25 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Vaizd(ini)ai ir įvaizdžiai. Kas ir kaip mus kuria?" aprašymas

Po vaizdinio posūkio išsiplėtė pasaulinis Tinklas, įsiviešpatavo skaitmeninės technologijos ir prasidėjo medijų antropocenas. Monografijos „Vaizd(ini)ai ir įvaizdžiai. Kas ir kaip mus kuria?“ autoriai aptaria vaizdinės kultūros raidą išryškindami svarbiausius dabarties būvio pjūvius, susijusius su medijų antropoceno iššūkiais. Pasitelkus tarpdalykinę prieigą analizuojamos vaizdų ir įvaizdžių veikmės sociokultūriniame gyvenime problemos, apimančios sąmonės individuaciją, matymo-žiūrėjimo, tapatybės ir kūrybos rakursus. Išskiriami kritiniai slenksčiai, kurie reikalauja giliau apmąstyti, kas ir kaip mus kuria, formuoja ir eksploatuoja. Pirmoje dalyje atskleidžiama, kaip postmodernusis kapitalizmas savo valion pajungia naująsias medijų technologijas ir vaizdą paverčia ideologinio valdymo įrankiu. Antroje dalyje aptariamas į postvaizdinę kultūrą orientuotas algoritminis posūkis bei klimato krizės skatinamas ontologinio posūkio pažadas. Trečioje – analizuojamos kompiuterinio matymo ir dirbtinio intelekto iškeltos dilemos apie žmogiškąjį ir mašinų kūrybiškumą. Ketvirtoje dalyje nusakoma grėsmingų matomumo galių ir estetizmo tendencijų plėtra. Penktoje diskutuojama apie meno lauko sąlytį su socialinių tinklų dinamika. Monografijoje „Vaizd(ini)ai ir įvaizdžiai. Kas ir kaip mus kuria?“ daroma išvada, kad hipervaizdinę kultūrą vainikuoja nežmogiškasis matymas, išreiškiantis žmonijos, tapusios geologinio pobūdžio galia, būties krizę. Kritinė vaizdinės būties analizė skatina ieškoti atsakymų į klausimą – kaip keistis? Knyga gali sudominti humanitarinių ir socialinių mokslų, kultūros ir meno srities atstovus, taip pat visus besidominčius kolektyviniais vaizdiniais.



Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaizd(ini)ai ir įvaizdžiai. Kas ir kaip mus kuria?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Agnė Narušytė, Odeta Žukauskienė, Skaidra Trilupaitytė, Vytautas Rubavičius, Žilvinė Gaižutytė-Filipavičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vaizd(ini)ai ir įvaizdžiai. Kas ir kaip mus kuria?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vaizd(ini)ai ir įvaizdžiai. Kas ir kaip mus kuria?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vaizd(ini)ai ir įvaizdžiai. Kas ir kaip mus kuria?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vaizd(ini)ai ir įvaizdžiai. Kas ir kaip mus kuria?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Agnė Narušytė, Odeta Žukauskienė, Skaidra Trilupaitytė, Vytautas Rubavičius, Žilvinė Gaižutytė-Filipavičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vaizd(ini)ai ir įvaizdžiai. Kas ir kaip mus kuria?" perkama kartu