NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Knygų serija „Prieš egzaminą“ – ypatingai vertingas mokomųjų knygų rinkinys, skirtas abiturientams ir jų mokytojams. Kiekviena knyga skirta vis kitai disciplinai ir padeda pasikartoti medžiagą, kurios prireiks laikant Valstybinius brandos egzaminus (VBE).

„Istorija“ sudaryta taip, kad moksleiviai galėtų pasikartoti svarbiausius pasaulio ir Lietuvos istorijos įvykius, istorinius asmenis, datas.

Prieš egzaminą knygos

Rasta: 15

Istorija. Prieš egzaminą | Jūratė Litvinaitė
-10% su kodu: PATOGU
23,04 €
Kaina su kodu: 20,74 €
Turime sandėlyje
Chemija. Prieš egzaminą | Algirdas Šulčius
-10% su kodu: PATOGU
9,14 €
Kaina su kodu: 8,23 €
Turime sandėlyje
Letter Writing for Exams. Prieš egzaminą | Audronė Raškauskienė, Ramutė Žemaitienė
-10% su kodu: PATOGU
14,96 €
Kaina su kodu: 13,46 €
Turime sandėlyje
Listening and Reading for Exams. Prieš egzaminą | Audronė Raškauskienė, Irena Ragaišienė, Ramutė Žemaitienė
-10% su kodu: PATOGU
14,96 €
Kaina su kodu: 13,46 €
Turime sandėlyje
Geografija. Prieš egzaminą | Genovaitė Kynė
-10% su kodu: PATOGU
14,96 €
Kaina su kodu: 13,46 €
Turime sandėlyje
Rasta: 15

Knygoje rasite laiko juostas, užduotis ir egzaminų pavyzdžius.  

„Trumpas istorijos kursas“ – pagrindinių žinių sąvadas ir bandomojo egzamino užduotis.

„Istorijos užduotys“ taip pat skirta istorijos egzamino pasiruošimui, tik labiau skirta praktiniam darbui. Čia rasite daug patarimų, kaip tinkamai atlikti užduotis, nagrinėti šaltinius.

„Letter Writing for Exams“ – mokomoji priemonė skirta 9-12 klasės mokinimas. Knygos tikslas – padėti pasiruošti anglų kalbos egzamino daliai – laiško rašymui. Mokomasis leidinys primena asmeninio ir pusiau oficialaus laiško rašymo principus, pateikia pavyzdžių, pratimų, užduočių ir naudingų nuorodų.

„Essey Writing“ – dar viena knyga besiruošiantiems anglų kalbos VBE ar tarptautiniams IELTS, TOEFL ar SAT egzaminams. Šis leidinys padės pasiruošti esė rašymui, pagerinti minčių dėstymą ir rašymo įgūdžius.

„Listening and Reading for Exams“ – anglų kalbos klausymo ir skaitymo įgūdžiams gerinti. Knygoje apžvelgiami klausymo ir skaitymo tekstų bei užduočių tipai, gausu patarimų ir praktinių užduočių, kurios padės ugdyti klausymo ir skaitymo gebėjimus.

„Speaking for Exams“ skirta padėti anglų kalbos egzamino kalbėjimo dalies užduotims. Knygoje trumpai apžvelgiami svarbiausi anglų kalbos tarimo ir intonacijos aspektai, siūloma patarimų ir praktinių užduočių, padedančių sustiprinti kalbėjimo įgūdžius ir plėsti žodyną.

„Fizika“ – skirta ne tik jaunimui, kuris rengiasi egzaminui, bet ir visiems kitiems, norintiems greitai pasikartoti mokyklinį kursą. Panaši knyga ir „Chemija“, apžvelgianti svarbiausias sąvokas, cheminius kitimus, technologinius procesus ir kitą medžiagą.

„Geografija“ paremta ankstesnių egzaminų mokymo užduotimis ir padeda pasikartoti visą šios disciplinos kursą. „Matematika“ primins kaip spręsti lygtis ir nelygybes, sustiprins analizės įgūdžius, padės perprasti tikimybių ir statistikos uždavinių sprendimus.

Knygų serijoje „Prieš egzaminą“ taip pat rasite leidinių, kurie skirti ruoštis lietuvių kalbos, biologijos, informacinių technologijų ir kitų disciplinų egzaminams. Visos knygos – koncentruotas žinių šaltinis, kuris pravers ir moksleiviams, ir mokytojams, tad kviečiame nelaukti ir įsigyti leidinius interneto knygyne.