0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Letter Writing for Exams

Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 1.00 € (8%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Letter Writing for Exams


2021-05-31 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Letter Writing for Exams" aprašymas

Mokymosi priemonė "Letter Writing for Exams" skirta padėti 9–12 (I–IV gimnazijos) klasių mokiniams pasirengti pagrindinio ugdymo užsienio kalbos (anglų) pasiekimų lygio testui ir valstybinio užsienio kalbos (anglų) brandos egzamino rašymo daliai – laiško rašymo užduočiai.

Knyga "Letter Writing for Exams" supažindina su asmeninio ir pusiau oficialaus laiško rašymo principais, pateikia laiškų pavyzdžių, užduočių, pratimų ir nuorodų į internetinę erdvę stebėti vaizdo pamokas, atlikti interaktyviąsias užduotis. Daug dėmesio skiriama kalbos įgūdžiams lavinti, pabrėžiami skirtumai tarp neformalaus ir pusiau formalaus registro, mokoma taisyklingai vartoti sudėtingesnes kalbos struktūras. Kiekvienas knygos skyrius baigiasi pasiekimų įsivertinimo dalimi. Atlikdamas įsivertinimo užduotis mokinys galės pasitikrinti žinias ir gebėjimus. Leidiniu galima naudotis ir per pamokas, ir mokantis savarankiškai. Ši mokymosi priemonė orientuota į užsienio kalbos (anglų) mokėjimo B1 ir B2 lygius. Užduočių atsakymai pateikiami „Šviesos“ leidyklos tinklalapyje.

Mokymosi priemonė "Letter Writing for Exams" parengta remiantis šiais dokumentais: Pradinio ir pagrindinio ugdymo bendrosiomis programomis, Vidurinio ugdymo bendrosiomis programomis ir nauja Užsienio kalbos (anglų, prancūzų, rusų, vokiečių) brandos egzamino programa, patvirtinta Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. gegužės 6 d. įsakymu Nr. V-390.Parašykite atsiliepimą apie "Letter Writing for Exams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Leidiniai egzaminams pasiruošti


Dažnai su "Letter Writing for Exams" perkama kartu