0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Listening and Reading for Exams. Prieš egzaminą

Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 1.00 € (8%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Listening and Reading for Exams. Prieš egzaminą" aprašymas

Mokymosi priemonė „Listening and Reading for Exams“ skirta padėti aukštesniųjų klasių mokiniams pasirengti valstybinio užsienio kalbos (anglų) brandos egzamino klausymo (sakytinio teksto supratimo) ir skaitymo (rašytinio teksto supratimo) užduotims. Leidinyje apžvelgiami klausymo ir skaitymo tekstų bei užduočių tipai, pateikiama patarimų ir praktinių užduočių, kurios padės ugdyti klausymo ir skaitymo gebėjimus ir taikyti tinkamas strategijas atliekant egzamino užduotis. Knyga padeda ugdyti anglų kalbos įgūdžius ir plėsti teminį žodyną.

Besimokantieji čia ras užduočių, pratimų ir nuorodų į jau vykusių užsienio kalbos (anglų) brandos egzaminų pavyzdžius Nacionalinio egzamino centro (NEC) tinklalapyje. Knygoje „Listening and Reading for Exams“ gausu nuorodų į internetinę erdvę stebėti vaizdo pamokas, atlikti interaktyviąsias užduotis.

Leidiniu galima naudotis tiek per pamokas, tiek mokantis savarankiškai. Knyga pravers ir mokytojui, rengiančiam mokinius sėkmingai atlikti valstybinio užsienio kalbos (anglų) brandos egzamino klausymo ir skaitymo užduotis. Mokymosi priemonė „Listening and Reading for Exams“ parengta pagal naują Užsienio kalbos (anglų, prancūzų, rusų, vokiečių) brandos egzamino programą, patvirtintą Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. gegužės 6 d. įsakymu Nr. V-390. Ji orientuota į užsienio kalbos (anglų) mokėjimo B1 ir B2 lygius.Parašykite atsiliepimą apie "Listening and Reading for Exams. Prieš egzaminą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Leidiniai egzaminams pasiruošti


Dažnai su "Listening and Reading for Exams. Prieš egzaminą" perkama kartu